Vltima Ratio Fest powraca do Wrocławia. Zobacz kto w tym roku pojawi się na scenie festiwalu

Vultima Ratio Fest 2023 wraca do stolicy dolnego śląska. To wydarzenie zapowiada się wręcz przepysznie, a to za sprawą doborowego lineupu. Zobacz kto wystąpi podczas tegorocznej edycji VRF.

Zeszłoroczna edycja Vltima Ratio Fest była dość obfitą ucztą muzyczną, a to za sprawą min Moonspell, Insomnium czy Borknagar. Mamy dobrą nowinę dla fanów cięższych brzmień. Festiwal powraca do Wrocławia i to z jeszcze solidniejszym lineupem!

Vultima Ratio Fest 2023. Kto wystąpi podczas imprezy we Wrocławiu?

Tym razem na scenie w roli headlinera usłyszymy brytyjską legendę- Paradise Lost. Jest to jeden z ważniejszych zespołów grających i eksperymentujących na Wyspach. Poprzez melancholijny, melodyjny gotyk, doom metal, metal z elementami elektroniki aż po cięższe próby death metalowe. Każdy ich koncert jest niezapomniany. Paradise Lost ma swoich wiernych fanów w Polsce, dlatego bywa częstym gościem w naszym kraju.

Drugim zespołem, który wystąpi tego wieczoru będzie irlandzki Primordial. Jest to jeden w swoim rodzaju zespół, na którego koncercie trzeba po prostu być. Primordial to świetna mieszanka melodyjnego black metalu, folku i celtyckiego metalu, który może wprowadzić nas w trans lub wzbudzić wewnętrzny niepokój. Każde ich show jest pełne emocji i magii.

Nie zabraknie również austriackiego, post black metalowego Harakiri To The Sky. Jest to wykonawca, który przypadnie do gustu wielbicielom mroczniejszych klimatów. Zespół w porównaniu do innych blackmetalowych projektów przywiązuje większą uwagę do nastrojów, szczególnie tych melancholijno- depresyjnych. Ich muzyka może nas wciągnąć i wprawić w swojego rodzaju trans.

Omnium Gatherum to ostatnia niespodzianka przygotowana przez organizatorów. Solidna dawka melodyjnego death metalu prosto z Finlandii. Zespół istnieje ponad 25 lat i przez te ćwierć wieku utrzymał swoje charakterystyczne brzmienie. Od melancholijnych deathowych riffów po elementy prog rocka.

Vltima Ratio Fest 2023. Miejsce, data oraz bilety.

Vltima Ratio Fest 2023 odbędzie się 10 pażdziernika w klubie A2 we Wrocławiu.

Bilety trafią do sprzedaży już 20 stycznia. Będzie je można kupić na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *