Volbeat rozpoczął europejską trasę koncertową. Jednym z przystanków jest Polska

Volbeat ponownie zagra w Polsce! Duński zespół wystąpi 4 grudnia w EXPO XXI w Warszawie. Przed zespołem gościnnie wystąpią: Skindred oraz Bad Wolves.

Rock’n’rollowi buntownicy z Danii Volbeat wyruszyli w europejską część trasy Servant Of The Road World Tour. To niezwykle intensywne i zróżnicowane artystycznie tournée będą dzielić z gośćmi specjalnymi Skindred oraz supportującymi Napalm Death (Wlk. Brytania / Irlandia) i Bad Wolves (Europa kontynentalna).

Volbeat rozpoczął europejską trasę koncertową. Jednym z przystanków jest Polska

Volbeat komentuje:

Wreszcie, po tak długim czasie nieobecności cieszymy się, że możemy zaoferować naszym przyjaciołom trasę koncertową Volbeat w kontynentalnej Europie i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich! Mamy ogromne szczęście, że możemy zabrać ze sobą Skindred, Napalm Death i Bad Wolves i podzielić się tym doświadczeniem z trzema niesamowitymi zespołami, które mamy szczęście nazwać przyjaciółmi.

Volbeat rozpoczął swoją trasę 17 października w Hamburgu.

Volbeat ponownie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Duński zespół wystąpi 4 grudnia w EXPO XXI w Warszawie. Przed zespołem gościnnie wystąpią: Skindred oraz Bad Wolves. Bilety możecie kupić na stronie Organizatora www.livenation.pl oraz na Ticketmaster.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *