Voo Voo w Katowicach [ZDJĘCIA]

Voo Voo zagrali w Katowicach w Teatrze Rialto w trzecią rocznicę wydania albumu „Narobiło się” – jubileuszowej kompilacji zawierającej 35 utworów podsumowujących trzy dekady istnienia zespołu. Przedstawiamy fotorelację z koncertu.

Zespół Voo Voo istnieje od 1985 roku. Skład grupy na przestrzeni lat zmieniał się. Muzykami z najdłuższym stażem są Wojciech Waglewski (gitara, wokal, lider i założyciel grupy) oraz Mateusz Pospieszalski grający na instrumentach dętych drewnianych i klawiszowych. Resztę zespołu stanowią muzycy, który dołączyli do grupy w późniejszych latach istnienia.

Voo Voo wystąpili w Katowicach

Kinoteatr Rialto w sobotni wieczór 20 kwietnia był dość szczelnie wypełniony ludźmi. Niektórzy jak się okazało jeździli i jeżdżą za zespołem po całej Polsce. Zespół na scenie pojawił się kwadrans po 20-tej. Zagrali dwugodzinny koncert z przekrojowym materiałem. Na uwagę zasługiwały solówki Mateusza Pospieszalskiego na saksofonie. Koncert trwał około dwóch godzin i na sam koniec zespół wyszedł na bis. Poniżej galeria zdjęć z koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *