Wacken Open Air 2021. Slipknot kolejnym headlinerem!

Organizatorzy Wacken Open Air ogłosili kolejnych wykonawców, którzy zagrają w 2021. Orócz Judas Priest, Tarja, Lordi i Venom zagra Slipknot, który jest kolejnym headlinerem

Pojawiło się kolejnych dziewięć zespołów, które wystąpią podczas kolejnej edycji Wacken Open Air 2021, który odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021 roku.

Slipknot kolejnym headlinerem Wacken Open Air 2021!

W czwartek, 10 września 2020 podczas transmisji na kanale Full Metal Gaming organizatorzy festiwalu ogłosili kolejne zespoły, które pojawią się w przyszłym roku na imprezie. Podczas Wacken Open Air 2021 Slipknot bedzie kolejnym headlinerem. Ponadto potwierdzono obecność: In Extremo, Sick Of It All, U.D.O., New Model Army, Fever 333, Death Angel, At The Gates i Black Star Riders.

Większość z kapel została już ogłoszona na Wacken Open Air 2020, który został odwołany z powodu trwającej pandemii. To szczególnie dobra wiadomość dla fanów metalu, którzy nie mogli odżałować występów swoich ulubionych zespołów, szczególnie niecierpliwie wyczekiwanego debiutu zamaskowanych amerykańskich gigantów – Slipknot.

Zobacz również: Eluveitie zagrali na Wacken Open Air 2019

Średniowieczni rockmani In Extremo zamierzają promować nowy album „Kompass zur Sonne”, a Sick Of It All na pewno spodoba się wielbicielom nowojorskiego hardcore. Niemiecki weteran metalu Udo Dirkschneider i jego zespół U.D.O. połączy siły z korpusem muzycznym Bundeswehry, aby stworzyć epicki set.

Szwedzi z At The Gates również przygotowali coś specjalnego a legenda alternatywnego rocka, New Model Army, crossoverowe sensacjne Fever 333 i Death Angel zaspokoją nawet najbardziej wybrednych fanów. Na końcu listy ogłoszeń znalazł się Black Star Riders, oficjalni spadkobiercy Thin Lizzy.

Cieszymy się, że w przyszłym roku będziemy mogli powitać te wszystkie wspaniałe zespoły na naszej Świętej Ziemi, ponieważ rok 2020 nam na to nie pozwolił.

– mówi współzałożyciel festiwalu, Holger Hübner. Thomas Jensen dodaje:

To była świetna zabawa, aby ujawnić nowe zespoły razem z naszymi fanami na Twitchu. Oczywiście jest jeszcze wiele do ogłoszenia i pomyślimy jak w innowacyjny sposób przekazać nowe wieści.

foto: materiały prasowe Wacken Open Air

Wacken Open Air online:         
www.wacken.com 
https://facebook.com/WackenOpenAir.official
https://www.instagram.com/wackenopenair.official/
https://twitter.com/wacken?lang=de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *