Wacken Open Air 2022. Czwarty dzień festiwalu

Płynnie przeskakując z dnia na dzień, zmęczeni dobrnęliśmy do soboty, ostatniego dnia festiwalu. Ogrom imprezy trochę przestał oszałamiać, a bieganina między scenami jeszcze się nasiliła 😉

Sobotę na dużej scenie „Harder” rozpoczął Bleed From Within, i znów kołowrotek z zespołami zaczął się wesoło i głośno kręcić.

Wacken Open Ait 2022. Dzień czwarty

W tym dniu wystąpili: Bleed From Within, Slime, Neaera, Ann Wilson, Orden Ogan, Life of Agony, Manntra, Tarja, As I Lay Dying, Hate (PL !!), Danko Jones, Hämatom, New Model Army, Arch Enemy, Infected Rain, Death Angel. Gwiazdą wieczoru była niemiecka grupa Powerwolf, która zgromadziła pod sceną chyba całe 90 tysięcy widzów. Imprezę zamknęli sympatyczni Finowie z kapeli Lordi.

Około 22:00 na scenie „Harder” pojawili się organizatorzy, aby podziękować wszystkim fanom za przybycie, podsumować sukces kolejnej edycji festiwalu i ogłosić plany na rok 2023. A plany są ambitne …. Po więcej szczegółów zapraszamy ….

Czas na podsumowanie – po dwóch latach przerwy, W:O:A, festiwal, na który czekało 90 tysięcy fanów z całego świata mógł wreszcie odbyć się bez przeszkód, ograniczeń i limitów. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, sprawnie obsługując olbrzymią liczbę ludzi. Technika, czyli nagłośnienie, światła i scenografie były na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Należy tylko mieć nadzieję, że przyszłoroczna edycja będzie jeszcze lepsza i ciekawsza.

See You in Wacken ! Rain or Shine !!

W galerii: Orden Ogan, Tarja, Arch Enemy, Powerwolf, Lordi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *