Wacken Open Air 2023. Kolejne metalowe gwiazdy potwierdzają udział w imprezie

Organizatorzy Wacken Open Air zapowiedzieli, że w przyszłym roku na festiwalu zagrają między innymi. Iron Maiden i Megadeth. Teraz w ramach wakeńskiego kalendarza adwentowego zostały ogłoszone kolejne metalowre gwiazdy.

Planowany na przyszły rok festiwali Wacken Open Air, który i tym razem wyprzedał się po raz kolejny na rok przed jego rozpoczęciem, ogłosił właśnie kolejne zespoły, które wystąpią podczas przyszłorocznej edycji.

Kolejne gwiazdy dołączą do składu Wacken Open Air 2023. Sprawdź, kto to taki!

Przyszłoroczny festiwal zasilą: Anthrax ze specjalnym koncertem z okzaji 40 lecia powstania zespołu, Killswitch Engage, Employed To Serve, Be’lakor, Kärbholz, Schandmaul ze specjalnym koncertem z okzaji 25 – lecia powstania zespołu, Skálmöld, The Real McKenzies, HERIOT oraz Warkings.

Wacken 2023 upłynie pod znakiem Wikingów i ich kultury. W roli headlinerów zobaczymy grupy Iron Maiden i Megadeth. Wśród kapel znajdują się również Nervosa, Burning Witches, Ensiferum, Deicide, Pentagram, Jinjer, Beartooth, Two Steps From Hell, The Dropkick Murphys oraz Wardruna.

14 października 2022 do składu festiwalu dołączyli: Lord Of The Lost, Trivium, Kataklysm, tAKiDA, Delain, SÓLSTAFIR, Depressive age, Ghøstkid, Get The Shot, Imminence, Konvent oraz Nestor.

Od ponad 30 lat w małej miejscowości Wacken na północy Niemiec odbywa się jeden z największych i najważniejszych festiwali, który dla wielu fanów ciężkiego grania z całego świata stanowi synonim tego, co najlepsze w rockowo-metalowej muzyce. Wszystkie informacje o imprezie znajdziesz pod tagiem Wacken Open Air.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *