Wage War wypuszcza nowy utwór. Premiera nowego albumu już pod koniec czerwca.

Chłopaki z Florydy dzielą się ze światem nowym singlem. Posłuchajcie „Tombstone”. Premiera albumu „Stigma” już w czerwcu!

Wage War wkroczyli w erę dominacji nad światem. W zeszłym miesiącu zespół z Florydy ogłosił swój piąty album „STIGMA”, który ukaże się cyfrowo 21 czerwca 2024 roku, na kopie fizyczną trzeba będzie poczekać do września,

„Tombstone”

Od złowieszczych, budujących napięcie pierwszych sekund po śmiertelnie ciężkie breakdowny, Wage War miażdży słuchacza w utworze „TOMBSTONE”. Wokal, który brzmi jak wrzeszczący Brytyjski Bond przepłukiwany koktajlem z żyletek, gęste i rytmiczne riffy, przy których głowa będzie kiwała się sama, oraz potężna perkusja. „TOMBSTONE” to uwalniając piekielny hymn, który prowadzi ciężką artylerię od początku marszu, aż do końca bitwy.

Wage War

Podróżują stałą trajektorią do przodu z prędkością światła, Wage War nie tylko popychają swoje własne brzmienie do przodu, ale także wypychają ciężką muzykę na nowe terytoria. Kwintet z Florydy zawsze łagodził metaliczny atak niewzruszonymi melodiami. Prawie dziesięcioletnia harówka w naturalny sposób doprowadziła zespół do tego punktu. Wydali szereg albumów, budując przy tym rzeszę swoich fanów: „Blueprints” [2015], „Deadweight” [2017], „Pressure” [2019] i „Manic” [2021]. Krytycy muzyczni okrzyknął ten ostatni „ich najlepszym albumem w dotychczasowej historii”, a DORK zachwycił się: „To połączenie bycia metalowcami, popheadami i po prostu fanami dobrych utworów. Te utwory niejednokrotnie utkwią Wam w głowie ”. Podali także liczby, zliczając setki milionów odtworzeń wspieranych przez takie utwory jak „Stitch”, „Low”, „Manic” i „Circle The Drain”.

Wage War – Stigma

Album „Stigma” możecie zamówić w preorderze TUTAJ

Stigma

  1. „THE SHOW’S ABOUT TO START”
  2. „SELF SACRIFICE”
  3. MAGNETIC
  4. NAIL5
  5. „BLUR”
  6. „TOMBSTONE”
  7. „HAPPY HUNTING”
  8. „HELLBENT”
  9. „IN MY BLOOD” 
  10. „IS THIS HOW IT ENDS?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *