Walijski zespół pop-punkowy Neck Deep powraca do Polski!

Neck Deep – koncert już w październiku, jako gość specjalny wystąpi zespół Static Dress!

Czwarty album Neck Deep zatytułowany „All Distortions Are Intentional” ukazał się w 2020 roku nakładem wytwórni Hopeless Records. W pierwszym tygodniu od premiery album sprzedał się w ponad 20 000 egzemplarzach i osiągnął ponad 20 milionów streamów na całym świecie. Zajął 6. miejsce na liście Billboard Top Album, a także 2. miejsce na listach Alternative, Rock, Independent i Internet Album, oraz 3. miejsce na liście Vinyl w Stanach Zjednoczonych.

W Wielkiej Brytanii album zadebiutował w pierwszej piątce na liście Top Albums. Jest on albumem dopracowanym, a jednocześnie surowym, wielowarstwowym i chwytliwym.

Dzięki singlom takim jak “Sick Joke”, “I Revolve (Around You)”, ”Fall”, “When You Know” czy “Lowlife”, „All Distortions Are Intentional” stał się objawieniem prawdziwej wiary we własne możliwości dla jego twórców.

Przez ostatnią dekadę Neck Deep zdobywali szczyty list przebojów zarówno w kraju, jak i za granicą, sprzedali setki tysięcy płyt i biletów na koncerty, zdobili okładki magazynów na całym świecie i występowali jako support przed największymi gwiazdami branży muzycznej.

Szczegóły koncertu Neck Deep [data, miejsce, bilety]

25 października 2023 Klub Hybrydy, Warszawa

Więcej informacji znajdziecie na www.LiveNation.pl 
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się we wtorek, 25 lipca o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się we wtorek, 25 lipca o godz. 12:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w środę, 26 lipca na LiveNation.pl o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *