Wargasm wystąpi w Polsce w ramach trasy „The Venom Tour”

Ekscentryczny i pełen energii londyński duet WARGASM przyjedzie do Polski na dwa wyjątkowe koncerty. Odbędą się one 27 listopada w klubie Proxima w Warszawie oraz 28 listopada w klubie Zaścianek w Krakowie.

Wargasmto brytyjski elektroniczny duet rockowy z Londynu. Założony w 2018 roku przez muzyka Sama Matlocka i modelkę Milkie Way, wydali 11 solowych singli, w tym „Spit”. który zdobył 5 milionów odtworzeń na Spotify i ponad 400 tysięcy wyświetleń na YouTube. Alternative Press wymieniło ich jako definiujących falę nu metalu lat 20. XX wieku reklamująć na okładce „New Bands To Watch” w 2021 roku. Zabrali do domu nagrodę w kategorii „Best UK Breakthrough” na The Heavy Music Awards. Poza koncertami z Yungblud i Creeper wprawili publiczność w osłupienie na festiwalu Reading and Leeds.

Zobacz również: Within Temptation ogłasza „Bleed Out 2024 Tour” i koncert w Polsce!

Sam Matlock i Milkie Way spotkali się po raz pierwszy, gdy Way pracowała jako fotograf koncertowy i fotografował poprzedni zespół Matlocka, Dead!. Po rozwiązaniu Dead! Matlock zwrócił się do Way, która pracowała wówczas jako modelka w Tokio z propozycją przystąpienia do nowego projektu. Doprowadziło to do powstania Wargasm, nazwę zaczerpnęli od piosenki L7 o tej samej nazwie.

Początkowo para zaczęła pisać pop-punkowe piosenki, jednak do czasu wydania ich debiutanckiego singla „Post Modern Rhapsody” 22 sierpnia 2019 roku odeszli od tego brzmienia. Tydzień po tym zagrali swój pierwszy koncert, a 6 listopada wydali singiel „God Of War”.

W 2022 roku wspólnie z Enter Shikari wydali singiel „The Void Stares Back”

„Do It So Good” jest zapowiedzią mającego się ukazać w październiku debiutanckiego albumu Wargasm zatytułowanego „Venom”

Lista utworów na albumie „Venom”

1 Introduction
2 Venom
3 Minigun
4 Death Rattle
5 Ride the Thunder
6 Do It So Good
7 Bang Ya Head feat. Fred Durst
8 Feral
9 Sonic Dog Tag
10 Modern Love
11 S.A.D.
12 Outrage
13 Sombre Goodbye

WARGASM w Polsce [Daty, Miejsca, Bilety]

  • 27 listopada 2023, Klub Proxima, Warszawa
  • 28 listopada 2023, Klub Zaścianek, Kraków

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *