Wind Rose, All For Metal i Seven Kingdom już we wrześniu w Krakowie

Wojownicy metalu – wyruszcie w podróż do krainy mitycznych opowieści. Niech rozbrzmiewa wiatr i metal!

Już 24 września na scenie krakowskiego klubu Kwadrat spotkają się prawdziwe legendy – Wind Rose, All For Metal i Seven Kingdom. To zderzenie trzech różnych kultur metalu, które obiecuje uczynić ten wieczór niezapomnianym.

Wind Rose – Dumne krasnoludy Śródziemia

Jeśli jesteś miłośnikiem powieści J.R.R. Tolkiena, nie możesz przegapić tego występu. Wind Rose, zainspirowani magią i mityką Śródziemia, przeniosą nas w środek bitew i epickich opowieści. Toskańska formacja, łącząca w sobie siłę power metalu z folkowymi melodiami, zabierze nas w podróż przez góry, lasy i podziemne królestwa. Jako że jest to ich pierwsza, headlinerska trasa po Europie, możemy spodziewać się naprawdę niezwykłego show!

All For Metal – Niemiecka precyzja

All For Metal, pochodzący z Niemiec, z pewnością przyciągnie wielu fanów mocniejszego grania. Ich najnowszy album „Legends”, wydany 7 lipca, świadczy o tym, że ta grupa ma jeszcze wiele do zaoferowania. Power metal w najlepszym wydaniu – to właśnie All For Metal!

Seven Kingdom – Powrót do Europy

Amerykańska formacja Seven Kingdom, po dziesięcioletniej przerwie, znów odwiedzi europejskie kraje. Ich powrót na Stary Kontynent to z pewnością jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku.

Zobacz również: Eivør po raz pierwszy na Wacken Open Air 2023 [ZDJĘCIA]

To prawdziwa uczta dla fanów metalu. Trzy różne kultury, trzy różne style, ale jedno wspólne – miłość do ciężkiego grania i niesamowitej energii.

Wind Rose, All For Metal i Seven Kingdom w Krakowie. Data, miejsce, bilety

Nie przegap tej niesamowitej nocy w Krakowie. Przygotuj się na falę emocji, epickich melodii i metalowej euforii!

Koncert odbędzie się 24 września 2023 roku w krakowskim Klubie Kwadrat. Drzwi klubu zostaną otwarte o godzinie 18:30, natomiast sam koncert rozpocznie się o 19:30. Bilety na to wydarzenie są dostępne pod adresem https://bit.ly/WINDROSE_KRK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *