WIND ROSE, All For Metal, Seven Kingdoms wystąpią w Krakowie

W ramach trasy „European Warfront 2023” Wind Rose wystąpią 24 września w krakowskim klubie Kwadrat. Włosi wyruszą w podróż po Europie w towarzystwie niemieckiego All For Metal oraz amerykańskiego Seven Kingdoms

Wind Rose zapowiadają swoją pierwsza europejską trasę w roli headlinera: „Wzywamy wszystkich metalowych wojowników Europy! Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia muzyczne, gdy Wind Rose, krasnoludzcy mistrzowie heavy metalu, wyruszą w długo wyczekiwaną pierwszą europejską trasę koncertową!”

Wind Rose już od początku kariery z nieskrywaną dumą tytułują się krasnoludami heavy metalu, a w tekstach nie stronią od humoru, co udowadnia, że dystans do siebie nie jest im obcy. Oprócz puszczania oka do słuchacza mają coś jeszcze ważniejszego – świetne numery w arsenale. To rytmiczny, często marszowy folk metal z chóralnymi zaśpiewami i refrenami, które zostają w pamięci na zdecydowanie dłużej niż parę minut.

Wind Rose to zespół ze słonecznej Toskanii. Muzyka, teksty oraz stroje grupy inspirowane są mitologią Śródziemia J.R.R. Tolkiena, a w szczególności światem Krasnoludów. Muzyka Włochów to połączenie power metalu z folk metalem, a ich hymny będziemy mogli usłyszeć na żywo we wrześniu na pierwszej, headlinerskiej trasie Wind Rose po Europie! Włosi promują obecnie wydany w 2022 roku piąty w dorobku album „Warfont”,

All For Metal wystąpi z Wind Rose

Gościem specjalnym podczas wyprawy po Starym Kontynencie będzie niemiecki All For Metal, który zdobywa coraz większe uznanie na scenie power metalowej. Formacja nakładem AFM Records 7 lipca wyda swój najnowszy album “Legends”. Jako zapowiedź nadchodzącego albumu w kwietniu premierę miał utwór „Mountain of Power”, heavy metalowy hymn z grzmiącymi bębnami, ostrymi gitarami i epickim refrenem oraz potężnym głosem Tetzela wokalisty składu.

Seven Kingdoms powaraca na europejskie koncerty

Koncert otworzy amerykański Seven Kingdoms, który po dziesięcioletniej przerwie powróci do Europy. Formacja w zeszłym roku wydała po pięcioletniej przerwie piąty album studyjny „Zenith”, Amerykanie podają klasyczny power metal z charakterystycznym głosem wokalistki Sabriny Valentine.

WIND ROSE All For Metal, Seven Kingdom szczegóły koncertu:


24.09.2023
Kraków, Kwadrat
drzwi 18:30, start 19:30

BILETY: https://bit.ly/WINDROSE_KRK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *