Within Temptation ogłasza „Bleed Out 2024 Tour” i koncert w Polsce!

Przygotuj się na muzyczną i wizualną podróż z Within Temptation, jednym z najbardziej kultowych europejskich zespołów rockowych, który z dumą ogłasza swoją międzynarodową trasę koncertową „Bleed Out 2024 Tour”.

Tournee po Europie i Wielkiej Brytanii, promujące najnowszy album Within Temptation, zapowiada się jako niezwykłe przeżycie, które pozostawi fanów bez tchu w piersiach. Trasa rozpocznie się w październiku 2024 roku.

Zespół Within Temptation na koncercie w Polsce 25 października 2024 w Atlas Arena w Łodzi

Trasa „Bleed Out 2024 Tour” oznacza powrót zespołu na areny po udanej trasie „Worlds Collide Tour” z udziałem Within Temtation i Evanescence w roli co-headlinerów. Podczas tej trasy zespół wystąpił jesienią 2022 r. w najbardziej kultowych miejscach w Europie, w tym w: The O2 w Londynie, Accorhotels Arena w Paryżu i Ziggo Dome w Holandii. Dzięki kolejnej imponującej trasie koncertowej w całej Europie, Within Temptation po raz kolejny urzeknie publiczność swoją charakterystyczną mieszanką rocka i tajemniczości.

Już 20 października ukaże się nowy album Within Temptation, „Bleed Out”

Trasa ta jest nie tylko muzycznym widowiskiem, ale także świętem siły. Liderka Within Temptation, Sharon den Adel, opisuje ją jako okazję dla fanów, aby doświadczyć pasji i ognia zespołu, świętując wydanie ich ósmego albumu studyjnego „Bleed Out” – który jest równie epicki, co niezachwianie szczery. Wraz z „Bleed Out” Within Temptation wydali pełną determinacji deklarację zarówno swoich moralnych przekonań, jak i odważnego podejścia do muzyki. W zeszłym tygodniu, w piątek 29 września, zespół wydał swój najnowszy hitowy singiel „Ritual”.

Zespół opublikował przewodni promocyjny singiel z płyty, zatytułowany „Ritual”:

„Bleed Out” czyli, 8. album studyjny zespołu, ukaże się 20 października. Krążek można zamówić na www.within-temptation.com.

Bilety na „Bleed Out 2024 Tour” będą dostępne w przedsprzedaży dla fanów już 4 października 2023 r. o 10:00, a sprzedaż ogólna rozpocznie się 6 października 2023 r. o tej samej godzinie.

Goście trasy Iron Maiden – Within Temptation i Lord of the Lost [galeria]

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie sięw środę 4 października o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla słuchaczy Spotify rozpocznie się w środę 4 października o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 5 października o godz. 10:00

Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od piątku 6 października o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Within Temptation w Polsce Arena Gliwice 2022 [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *