Within Temptation ogłasza supporty brytyjskiej części trasy. Kto będzie ich wspierać?

Długo oczekiwana trasa Within Temptation „Bleed Out Tour 2024” zawita jesienią na Wyspy Brytyjskie. Znamy zespoły, które pojawią się w ramach supportu podczas listopadowego tournée.

Within Temptation odwiedzi Wyspy Brytyjskie, aby zagrać dla swoich fanów aż cztery koncerty. Znamy również supporty, które pojawią się gościnnie tego wieczoru. Poza cudowną Tarją Turunen, wieloletnią przyjacółką zespołu i Annisokay, wystąpią ukraiński zespół Blind8 i Green Lizard z Holandii. Gościnnie pojawi się również ukraiński producent i wokalista Alex Yarmak, z którym zespół niedawno wydał singiel „A Fool’s Parade”.

Bleed Out Tour 2024 na Wyspach Brytyjskich

Trasa „Bleed Out 2024” ma na celu zaprezentowanie tego, co można słyszeć najlepszego na międzynarodowej scenie rockowej. Nie będzie to zwyczajny wieczór. To będzie niezwykłe show przepełnione różnorodnymi artystami, w tym młodymi talentami muzycznymi z Ukrainy. Artyści pojawią się również gościnnie podczas występu Gwiazdy Wieczoru. Będzie to nie tylko trasa, ale również jedyna w swoim gatunku kolaboracja między utalentowanymi muzykami. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Within Temptation UK Tour 2024:

  • 15.11.2024 UK, Cardiff, Utilita Arena*
  • 16.11.2024 UK, London, Wembley Arena*
  • 18.11.2024 UK, Nottingham, Motorpoint Arena*
  • 19.11.2024 UK, Leeds, First Direct Arena*

 Więcej informacji i bilety na oficjalnej stronie internetowej Within Temptation pod adresem www.within-temptation.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *