Within Temptation prezentuje pierwszy utwór koncertowy z “Worlds Collide Tour – Live in Amsterdam”

Within Temptation prezentuje pierwszy utwór koncertowy z “Worlds Collide Tour – Live in Amsterdam”. Jest to “The Reckoning” z gościnnym udziałem Amy Lee z Evanescence

Zespół Within Temptation opublikował pierwszy koncertowy utwór z nadchodzącego wydawnictwa „Worlds Collide Tour – Live in Amsterdam”. Fani mogą teraz posłuchać „The Reckoning” z udziałem Amy Lee z Evanescence, piosenka nagrana została podczas występu zespołu w Ziggo Dome 29 listopada 2022 r. podczas trasy „Worlds Collide Tour”.

Zobacz także: Tarja Turunen gościem trasy Within Temptation na trasie ‘BLEED OUT 2024 TOUR’

Wraz z rosnącym oczekiwaniem na trasę koncertową Within Temptation „Bleed Out 2024”, która rozpoczyna się w październiku 2024 r., wydawnictwo to daje fanom przedsmak tego, co ma nadejść. Trasa „Worlds Collide Tour”, po czterokrotnym przełożeniu jej z powodu pandemii, była jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2022 roku, a album koncertowy dostępny będzie na winylu, CD, Blu-Ray/DVD oraz w specjalnym 64 – stronicowym artbooku w twardej oprawie. Płyta ukaże się już 21 czerwca tego roku! Album ten można już zamawiać na Within Temptation music store.

Within Temptation w Polsce. Data, miejsce, bilety

Within Temptation wystąpi w Polsce 25 października w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety dostępne są na www.LiveNation.pl oraz w serwisie Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *