Wokalistka Arch Enemy – Alissa White-Gluz broni zwierząt przed przemysłem futrzarskim w utworze 'A Song To Save Us All’

Alissa White-Gluz opublikowała video do utworu „A Song To Save Us All”. Ta przejmująca kompozycja stanowi protest przeciwko tragicznej sytuacji zwierząt w trybach przemysłu futrzarskiego

„A Song To Save Us All” stanowi również oficjalną ścieżkę dźwiękową do wielokrotnie nagradzanego filmu dokumentalnego „Ending Real Fur”, wyprodukowanego przez Arise Productions.

„A Song To Save Us All” to coś więcej niż tylko utwór muzyczny; jest świadectwem przemieniającej mocy sztuki w obronie tych, którzy nie mogą mówić sami za siebie. Dzięki zapadającym w pamięć melodiom i sugestywnym tekstom najnowszy teledysk White-Gluz zmusza widzów do konfrontacji z brutalną rzeczywistością wykorzystywania zwierząt, stanowiąc żarliwe wezwanie do zmian.
Teledysk miał swoją premierę 21 lutego na oficjalnym kanale White-Gluz, zapraszając widzów na całym świecie do poznania jego głębokiego przesłania. Piosenkarka wzięła także udział w transmisji na żywo na swoich kontach na Instagramie i TikToku tuż przed premierą wideo.


White-Gluz, często nazywana pionierką kobiet w metalu, wyraża swoje głębokie zaangażowanie w sprawę:

„Poprzez album „A Song To Save Us All” chcę wzmocnić głosy tych, których ucisza okrucieństwo przemysłu futrzarskiego. Muzyka ma moc przekraczania granic i wywoływania empatii i mam nadzieję, że ta piosenka posłuży jako katalizator znaczących zmian”.

Taimoor Choudhry, reżyser „Ending Real Fur”, dzieli się swoimi wrażeniami na temat współpracy: „Praca z Alissą White-Gluz nad tym filmem dokumentalnym i teledyskiem była naprawdę wzbogacającym doświadczeniem. Jej zaangażowanie w rzucanie światła na skandaliczne praktyki związane z futrami branża doskonale wpisuje się w naszą misję podnoszenia świadomości poprzez film i inspirowania do działania. Razem staramy się stworzyć świat, w którym współczucie zwycięża okrucieństwo”.

„Ending Real Fur” to dokument śledczy, który odkrywa prawdziwy koszt futer w branży modowej. Dokument przedstawia osobistą podróż Choudhry’ego, od niedoinformowanej osoby w kurtce obszytej futrem do stania się świadomym konsumentem poprzez rozmowy z organizacjami praw zwierząt, byłym pracownikiem hodowli futerkowej, wielkim wodzem rdzennej ludności, prawnikami, politykami, ekspertami w dziedzinie mody, w tym Tim Gunn i White-Gluz.

White-Gluz to piosenkarka i autorka tekstów o międzynarodowej sławie, znana ze swojego urzekającego wokalu i żarliwego wspierania praw zwierząt. Alissa jest najbardziej znana jako główna wokalistka kultowego metalowego zespołu ARCH ENEMY, gdzie ugruntowała swoją reputację jednego z najpotężniejszych głosów w gatunku metalowym.

Czytaj rownież: Arch Enemy rozstaje się z gitarzystą Jeffem Loomisem. Znamy jego zastępcę.

Przez całą swoją karierę Alissa konsekwentnie wykorzystywała swoją muzykę jako narzędzie zmian społecznych, poruszając palące kwestie, takie jak ochrona środowiska, weganizm i etyczne traktowanie zwierząt. Dzięki swojemu najnowszemu wydawnictwu „A Song To Save Us All” Alissa w dalszym ciągu wykorzystuje emocjonalną moc muzyki, aby wzmacniać głosy tych, którzy nie mają głosu i inspirować do pozytywnych działań.

Charakterystyczne połączenie artyzmu i aktywizmu Alissy zyskało szerokie uznanie, zyskując uznanie jako pionierki w branży. Jako wpływowa postać zarówno społeczności metalowej, jak i ruchu na rzecz praw zwierząt, White-Gluz niezmiennie angażuje się w tworzenie bardziej współczującego i sprawiedliwego świata dla wszystkich istot.

Czytaj rownież: Arch Enemy w Krakowie [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *