Wygraj bilety na Depeche Mode na Stadionie Narodowym w Warszawie. Muzyczne święto odbędzie się 2 sierpnia 2023

Stołeczny występ jednego z niekwestionowanych liderów brytyjskiej sceny muzycznej, to nie jedyna okazja, aby usłyszeć ponadczasowe hity grupy.

Formacja z Basildon wystąpi u nas po raz drugi w ramach tej samej trasy niespełna dwa dni później, 4 sierpnia 2023 w Krakowskiej Tauron Arenie.

Dla czytelników Liverock.pl mamy dwa pojedyncze zaproszenia na koncert. W celu wzięcia udziału w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz spełnić pozostałe warunki:

1. Odpowiedz na pytanie: W którym roku zespół po raz PIERWSZY wystąpił u nas na Stadionie Narodowym.

2. Polub profil LiveRock na FB

3. Udostępnij post z konkursem jako publiczny oraz otaguj LiveRock.pl

4. Odpowiedzi udziel w komentarzu pod postem konkursowym.

5. Konkurs trwa od 6 grudnia 2022 do 13 grudnia 2022, do godziny 20:00, a szczęśliwych zwycięzców powiadomimy w komentarzu pod odpowiedziami.

„Pamiętaj o śmierci” – DepecheMode w hołdzie zmarłego członka grupy

DepecheMode, laureaci Rock &Roll Hall of Fame Class of 2020, ogłosili podczas specjalnego wydarzenia w Berlinie w dniu 4.10.2022, że wydadzą nowy album i wyruszą w światową trasę koncertową w 2023 roku. Memento Mori Tour będzie wspierać nadchodzący 15. studyjny album zespołu – Memento Mori, który ukaże się wiosną 2023 roku.

Dave Gahan i Martin Gore ujawnili dzisiaj, że trasa koncertowa organizowana przez Live Nation rozpocznie się specjalną, limitowaną serią występów w północnoamerykańskich arenach od 23 marca, zanim zespół wyruszy do Europy na letnią trasę koncertową. Daty w Ameryce Północnej będą obejmować przystanki między innymi w nowojorskim Madison Square Garden, chicagowskim United Center, Kia Forum w Los Angeles i Scotiabank Arena w Toronto. Następnie zespół rozpocznie swoją europejską trasę koncertową 16 maja, podczas której wystąpi między innymi na Stade de France w Paryżu, Stadionie Olimpijskim w Berlinie, San Siro w Mediolanie i Twickenham Stadium w Londynie. Więcej informacji na temat trasy koncertowej oraz daty sprzedaży biletów można znaleźć na stronie depechemode.com.

Mówiąc o Memento Mori, Martin Gore skomentował: „Rozpoczęliśmy pracę nad tym projektem na początku pandemii, a jego tematyka była bezpośrednio inspirowana tamtym czasem. Po odejściu Fletcha postanowiliśmy kontynuować, ponieważ jesteśmy pewni, że tego właśnie by chciał, a projekt nabrał jeszcze większego znaczenia”. Dave Gahan dodał: „Fletch pokochałby ten album. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z Wami i zaprezentować go na żywo podczas koncertów w przyszłym roku”.

Memento Mori Tour będzie 19. trasą koncertową DepecheMode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 Global Spirit Tour, była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

Memento Mori będzie piętnastym studyjnym albumem DepecheMode i kontynuacją uznanego przez krytyków Spirit z 2017 roku, który osiągnął #1 w 11 krajach, znajdując się w Top 5 w ponad 20 innych. Memento Mori zostanie wydany wiosną 2023 roku za pośrednictwem Columbia Records.

Sprzedawszy ponad 100 milionów płyt i grając dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, DepecheMode pozostaje stale rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą muzyczną. Będąc niezmienną inspiracją dla fanów, krytyków i artystów DepecheMode wciąż idzie naprzód, a trasa koncertowa i album Memento Mori to otwarcie najnowszego rozdziału niezrównanego i nieprzerwanego dziedzictwa.

02.08.2023 – WARSZAWA – PGE Narodowy

04.08.2023 – KRAKÓW – TAURON Arena

Bilety do nabycia za pośrednictwem Livenation.pl oraz Ticketmaster.pl

Regulamin konkursów: https://www.liverock.pl/regulamin-konkursow-live-rock/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *