Wygraj bilety na Volbeat w warszawskiej hali EXPO XXI. Koncert już 4 grudnia!

Koncert duńskiej gwiazdy odbędzie się w towarzystwie Skindred i Bad Wolves. Ze względu na warunki logistyczne, w stolicy Polski nie zobaczymy Brytyjczyków z Napalm Death.

Dla czytelników Liverock.pl mamy dwa pojedyncze zaproszenia na koncert. W celu wzięcia udziału w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz spełnić pozostałe warunki:

Muzyk, którego popularnego amerykańskiego zespołu zasilił Volbeat w roli gitarzysty?

  1. Polub profil Live rock na FB
  2. Udostępnij post z konkursem jako publiczny oraz otaguj LiveRock.pl
  3. Odpowiedzi udziel w komentarzu pod postem konkursowym.

Konkurs trwa 7 dni od 21 listopada od godziny 19.00 do 28 listopada 2022 do godziny 19.00, a szczęśliwych zwycięzców powiadomimy w komentarzu pod odpowiedziami.

Kim są Volbeat? Co sądzi o nich branża?

Ceniony Magazyn Louder określił Volbeat w następujący sposób:

Tytaniczne heavy metalowe riffy zderzające się czołowo z rock’n’rollowym groovem” jako mieszankę klasyki Volbeat i głębokich brzmień uwielbianych przez fanów.

Duńskie ikony olśniły ostatnio brytyjskich fanów swoim występem na scenie głównej podczas DownloadFestival, po którym media pisały:

Jak zawsze, Volbeat daje wycisk i jest bezbłędny.

.Metal Talk z kolei podsumował:

To naprawdę niezłe widowisko, w które uwierzysz dopiero wtedy, gdy je zobaczysz… Wspaniały, autentyczny występ, który jest równie rozrywkowy, co muzycznie perfekcyjny

.Jednak Volbeat urzeka nie tylko na festiwalach. Distorted Sound w zeszłym miesiącu załapał się na rzadki klubowy koncert w Londynie i nagrodził go recenzją 10/10, oświadczając, że jest to zespół, który nie ma sobie równych w tym jak gra i bawi publiczność.

Volbeat komentuje:

Wreszcie, po tak długim czasie nieobecności cieszymy się, że możemy zaoferować naszym przyjaciołom trasę koncertową Volbeat w kontynentalnej Europie i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich! Mamy ogromne szczęście, że możemy zabrać ze sobą Skindred, Napalm Death i Bad Wolves i podzielić się tym doświadczeniem z trzema niesamowitymi zespołami, które mamy szczęście nazwać przyjaciółmi.

Volbeat ponownie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Duński zespół wystąpi 4 grudnia w EXPO XXI w Warszawie. Przed zespołem gościnnie wystąpią: Skindred oraz Bad Wolves. Bilety możecie kupić na stronie Organizatora www.livenation.pl oraz na Ticketmaster.pl.

One thought on “Wygraj bilety na Volbeat w warszawskiej hali EXPO XXI. Koncert już 4 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *