Wygraj karnet ScreamFest 2022. Gwiazdą zespół Turbo [KONKURS]

W dniach 1-2 września 2022 r. na plenerowej scenie Klubu Rejs odbędzie się ScreamFest – jedyny plenerowy festiwal metalowy w Warszawie. Gwiazdą pierwszego dnia będzie Turbo, a drugiego dnia wystąpią trzy tribute bandy składające hołd pionierom metalu: Led Zeppelin, Black Sabbath i Deep Purple. Wygraj karnet na imprezę!

Wygraj bilet na karnet na ScreamFest 2022

Jeżeli chcielibyście wybrać się na ten festiwal, to koniecznie musicie wziąć udział w konkursie, który organizujemy. Redakcja naszego portalu ma do rozdania 4 pojedyncze karnety na to wydarzenie. Wystarczy, że do niedzieli 19 czerwca 2022 roku do 24:00 polubicie nasz FP na Facebooku i napiszecie w komentarzu pod postem, która płytę zespołu Turbo lubicie najbardziej i dlaczego. Wygrają najciekawsze odpowiedzi, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

ScreamFest 2022. Data, miejsce, bilety

Oprócz Turbo i Scream Maker na scenie Rejsu pierwszego dnia pojawi się także mieszające metalowe style Materia, hardrockowy Leash Eye, czy The Kroach. ScreamFest ma w zamyśle dawać przestrzeń zespołom różnych odmian metalu, nie tylko heavy – i pokazywać różnorodność polskiej sceny muzycznej.

Zespoły, które zapraszamy, cechuje duże doświadczenie sceniczne, światowe brzmienie i taki też warsztat. Chcemy pokazać, że w Polsce powstaje sporo potężnej muzyki, tworzonej zazwyczaj przez fascynatów 

– mówi Sebastian.

Drugi dzień festiwalu poświęcony będzie zespołom, które pod metal wylały fundamenty. Nie byłoby metalu bez Black Sabbath, DIO, Led Zepplin, czy Deep Purple. Utwory tych zespołów zagrają doświadczone składy takie, jak Memoriał DIO, Made in Warsaw, czy pLed Zepchlim. Koncerty te będą okraszone występami gościnnych gwiazd. 

Scena Klubu Rejs zlokalizowana jest w przepięknych okolicznościach przyrody, na obrzeżach Warszawy, w okolicy malowniczej plaży i lasu. Organizatorzy zapewniają, że – po uprzednim zgłoszeniu takiej chęci na screammakerband@gmail.com – będzie istniało możliwość noclegu w namiocie. 

Bilety na festiwal już są w sprzedaży https://goout.net/pl/bilety/screamfest-2022/gqnn/

Live Rock jest patronem medialnym imprezy!

ScreamFest 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *