Występ The Hives w Progresji. Garażowa rewolucja z udziałem The Stubs i Bratakus

Nie możemy się doczekać nadchodzącej garażowej euforii, jaka nadejdzie 19 września w klubie Progresja w Warszawie.

The Hives, szwedzkie punk’n’rollowe ikony, które w tym roku świętują trzydziestolecie działalności, prezentują się w najlepszej formie. A dla tych, którzy cenią sobie muzyczne przystawki, mamy doskonałe wieści – przed The Hives wystąpią The Stubs oraz Bratakus!

Zobacz również: Mr. Big na jedynym koncercie w Polsce

The Stubs. Polski rock’n’roll w najczystszej postaci

Najpopularniejszy polski zespół rock’n’roll, The Stubs, przygotowuje się do zaprezentowania utworów z ich najnowszej płyty “The Famous Fairy Tale”. Od wielu lat, zespół pod wodzą Tomka Szkieli, nieustannie podtrzymuje poziom energii, jakim obdarza swoją publiczność podczas występów na żywo. Jeśli kiedykolwiek chcieliście poczuć prawdziwą moc polskiego rock’n’rolla, teraz macie szansę.

Bratakus. Szkocka siła punk rocka

Z kolei Bratakus, szkocki duet utalentowanych sióstr, przywiezie do stolicy swój autentyczny, nieskażony komercją punk rock. Ich moc i energia na scenie są czymś, co każdy fan punka powinien doświadczyć na własnej skórze.

Gdzie kupić bilety?

Jeśli jesteś gotów na niesamowite wibracje i chcesz stać się częścią tej rockowej nocy, bilety są dostępne na https://knockoutmusicstore.pl. Ale radzimy się spieszyć, bo z takim składem mogą szybko zniknąć!

Szczegóły Imprezy:

Data: 19 września 2023, wtorek
Miejsce: Progresja, ul. Fort Wola 22, Warszawa
Ceny biletów: 149/159 zł (przedsprzedaż), 170 zł (w dniu koncertu)

Nie przegap tej muzycznej uczty. Szwedzka charyzma The Hives, połączona z garażową magią The Stubs oraz surową energią Bratakus, z pewnością dostarczą uczestnikom koncertu niezapomnianych wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *