Yoo Doo Right oraz Ky wystąpią na jedynym koncercie w Polsce

Yoo Doo Right oraz Ky na jedynym koncercie w Polsce. Te dwa kanadyjskie projekty wystąpią w marcu w Warszawie

Kanadyjskie projekty Yoo Doo Right oraz Ky wystąpią na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 31 marca w warszawskim klubie Hydrozagadka!

Yoo Doo Right oraz Ky w Polsce. Data, miejsce, bilety

Data: 31.03.2024
Miejsce: Warszawa, Hydrozagadka
Bilety: w cenie od 79 zł na stronie Winiary Bookings, a także w punktach sprzedaży Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Yoo Doo Right – informacje o zespole

Eksperymentalno rockowe trio Yoo Doo Right łączy w swojej twórczości głośne, acz bardzo melodyjne gitary z synthowymi pejzażami dźwiękowymi, basowym groovem oraz perkusyjną furią. Kanadyjczycy uwielbiają eksperymentować, o czym świadczą gatunkowe inspiracje składające się na ich brzmienie – usłyszymy tu bowiem echa krautrocka, shoegaze’u, post rocka czy psychodelii, ale wszystko to podane jest w unikalnej formie, którą można opisać jako soundtrack do wypadku samochodowego oglądanego w zwolnionym tempie.

KY – informacje o zespole

Power Is The Pharmacy” –  to tytuł ostatniej płyty w katalogu Ky Brooks, na której ich punkowe korzenie łączą się z syntezatorami, poezją oraz noisem. Brooks aktywnie uczestniczą w życiu montrealskiej eksperymentalnej sceny muzycznej, czego przykładem jest m.in. współzałożenie przestrzeni DIY La Plante, zaangażowanie w projektach White Cube, Femmaggots, Drøm, Lungbutter, Shining Lizard Quartet czy Nag. Ky są również realizatorem dźwięku Big|Brave na koncertach w Ameryce Północnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *