Za trzy tygodnie muzyczny Halloween STAG Party Night vol II w Rudeboy Club

29 października wystąpią UltraMuffina, Animate i Sliver.

Z końcem października w bielskim Rude Boy odbędzie się impreza na która zapraszamy wszystkich miłośników ostrzejszych brzmień ale nie tylko.    W ten wyjątkowy Halloweenowy wieczór będzie można odbyć    muzyczną podróż przez trzy gatunki muzyczne, począwszy od rock’n’rolla w wykonaniu bielskiej formacji UltraMuffina,    poprzez solidną dawkę progrocka/progmetalu od będzińskiego ANIMATE, skończywszy na mocnych metalowych dźwiękach tyskiego SLIVER z charyzmatyczną Patrycją „Trisz” na czele.
Z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, tym bardziej że po koncertach można będzie do woli raczyć się muzyką i dobrociami płynącymi z baru, który jak wiemy słynie    z wybornej wiśni w procentowej odsłonię 😉

Animate

Przypomnijmy, ze będzińska formacja ANIMATE w 2021 r.    wydała bardzo dobrze przyjęty w środowisku muzycznym album „Infinite Imaginations”, który zdobył uznanie w wielu recenzjach w kraju i za granicą. Jak zapowiada ANIMATE na koncercie w większości usłyszymy utwory z tej właśnie płyty. Muzyka ANIMATE to połączenie współczesnego i tego trochę bardziej klasycznego    progrocka i progmetalu. Zespół sprawnie porusza się między gatunkami a więc z pewnością miłośnicy mocniejszych jak i lżejszych, melodyjnych    klimatów znajdą coś dla siebie.

FB Animate

Sliver

SLIVER to z kolei pochodząca z Tychów formacja, której początki sięgają 2012 roku. Grupa ma na swoim koncie sporo koncertów, w tym sukcesy, takie jak ćwierćfinał Antyradiowego Antyfest,    Oleśnica Rock Festiwal czy    supporty przed Jinjer. Muzycy mają też już w swojej dyskografii pełnowymiarowy album „Emergent” który ukazał się w czerwcu 2020 r.    i również skradł serca fanów.

FB Sliver

UltraMuffina

Ostatnim a zarazem pierwszym zespołem jaki w ten dzień zagra jest bielska formacja UltraMuffina. UltraMuffina mówi o sobie że jest    poważnym projektem bardzo niepoważnych ludzi… lub na odwrót. Zespół powstał w 2019 roku w Bielsku-Białej grupa, stawia przede wszystkim na zabawę w duchu rock’n’rolla, choć w solidnych rockowych klimatach. Teksty to peany o urokach, pokusach i absurdach życia, a oprawa wizualna nie ma nic wspólnego z hostessami na targach motoryzacyjnych. Bo choć jak sami mówią – obcujemy, nomen omen, ze sztuką – nie musimy być  zbyt poważni.
FB UltraMuffina

Brzmi interesująco? Jeśli tak to tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie. Koszt to symboliczne    25zł w cenie których dostaniecie sporą dawkę dobrej muzyki w sam raz na Halloweenowy wieczór !

Data: 29.10.2022   

Start: 19.00

Wjazd: 25zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *