Zamilska feat. Pachu (Hostia) – premiera singla „No Gods”

Zamilska dzieli się nowym singlem „No Gods”, stworzonym we współpracy z Łukaszem Pachem, frontmanem grindcoreowego zespołu Hostia.

To połączenie dwóch bezkompromisowych artystów, którzy tworzą muzykę różną, ale ze wspólnym mianownikiem – surowe, industrialne brzmienie Zamilskiej doskonale komplementuje niski, agresywny growl Pacha.

No Gods to manifest niezależności w czasach dominacji mediów społecznościowych. Konfrontujepowszechny trend samozwańczych psychologów, którzy wykorzystująsłabości innych dlaosobistych korzyści. To także symbol autentyczności i wytrwałości. Na tle fałszywych proroków ipapierowych bożków, przekaz utworu wybrzmiewa mocno: zachęca do odrzucenia konformizmu iprzyjęcia własnych, unikalnych prawd.

To nie jest jednorazowa współpraca. Nowy track to kontynuacja, w 2022 ukazałsięjużremiks wwykonaniu Zamilskiej do utworu Hostii „Chvrch Bvrners”

𝗭𝗔𝗠𝗜𝗟𝗦𝗞𝗔 – informacje o artystce:

Zamilska to nie-metal, a jednak metal pełną gębą. I nie chodzi tu tylko o to, że od lat jest fanką ekstremy, lecz o to, że jej zbudowana na elektronice twórczość emanuje iście metalową intensywnością. W piosenkach artystki ze Śląska znajdziecie jednak nie tylko ciemne barwy, tylko całą paletę różnorodnych brzmień i nastrojów. Bo Zamilska oprócz silnie zrytmizowanego techno i industrialu proponuje także brzmienia popowe czy – okazjonalnie – gotyckie lub nawet egzotyczne, jak chociażby na ostatnim albumie „Uncovered”. Natalia na scenie jest sama, ale pożera za pięciu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *