Zaz w Polsce. Już jutro pierwszy koncert!

Zaz powraca, prezentując swój piąty album wydany jesienią 2021 roku. Piosenkarka już od jutra będzie koncertować w Polsce.

Artystka miała chwilę oddechu po wydaniu czterech albumów, które promowała podczas trzech światowych tras koncertowych. Czas na trzy koncerty w Polsce. Zaz zagra w Gdańsku, Łodzi i Krakowie!

Zaz w Polsce

Materiał do nowego albumu powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów.
Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, …), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Zaz przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Powrót do tego, co najważniejsze. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.
Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: „Je veux”, „On ira”, „Éblouie par la nuit”, „Que vendra” i jej najnowszym hicie „Imagine”.
Rzadki, pozytywny i energiczny pokaz, który sprawia, że się uśmiechamy, przynosi nam „de la joie et de la bonne humeur”, który przypomina nam, że wspólnie z Zaz powinniśmy zawsze patrzeć na świat przez różowe okulary.

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do „la vie en rose”.
W końcu czyż Zaz – której prawdziwe imię to Isa – nie jest damą jasnych kolorów?

Zaz w Polsce. Daty, Miejsca, bilety

Zaz powraca prezentując swój piąty album wydany jesienią 2021 roku.

  • 20.10.2022 – ERGO ARENA – Gdańsk/Sopot
  • 22.10.2022 – ATLAS ARENA – Łódź
  • 23.10.2022 – TAURON Arena Kraków

Bilety na koncerty Zaz w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży już 25 listopada o godz. 11:00 na stronie internetowej www.LiveNation.pl oraz Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *