Zaz zagra 3 koncerty w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zaz wystąpi w Polsce. Francuska piosenkarka zagra trzy koncerty w naszym kraju w ramach trasy koncertowej „Organique Tour”.

Ulubienica polskiej publiczności powraca z nową, piątą już płytą, którą będzie promować podczas trzech koncertów. Bilety na koncerty Zaz już w sprzedaży.

Zaz zagra w Polsce w ramach „Organique Tour”

Zaz przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: „Je veux”, „On ira”, „Éblouie par la nuit”, „Que vendra” i jej najnowszym hicie „Imagine”.

Rzadki, pozytywny i energiczny pokaz, który sprawia, że się uśmiechamy, przynosi nam „de la joie et de la bonne humeur”, który przypomina nam, że wspólnie z Zaz powinniśmy zawsze patrzeć na świat przez różowe okulary.

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do „la vie en rose”. W końcu czyż Zaz – której prawdziwe imię to Isa – nie jest damą jasnych kolorów?

Zaz promuje nową płytę

Materiał do nowego albumu powstał podczas wiosennego lockdownu. Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów.

Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, …), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Zaz w Polsce 2022. Koncerty w Gdańsku/Sopocie, Łodzi, Krakowie

Zaz wystąpi w Polsce w październiku 2022 roku. Trzy koncerty w ramach trasy koncertowej „Organique Tour” odbędą się w największych miastach w naszym kraju.

  • 20.10.2022 – ERGO ARENA – Gdańsk/Sopot
  • 22.10.2022 – ATLAS ARENA – Łódź
  • 23.10.2022 – TAURON Arena Kraków

Bilety na koncerty Zaz w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży już 25 listopada o godz. 11:00 na stronie internetowej www.LiveNation.pl oraz Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *