Zespół bHP, czyli polski finalista eliminacji na Bloodstock Open Air 2023

Zespół bHP zwyciężył eliminacje Metal 2 The Masses. Będzie reprezentował polską, młodą krew na Bloodstock Open Air w UK!

Bloodstock Open Air Festival to jedno z największych, metalowych wydarzeń na Wyspach. Odbywa się co roku w Catton Park, w hrabstwie Derbyshire w Anglii. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 10 – 13 sierpnia. W tym roku mamy aż dwa silne polskie akcenty na głównej scenie. Przed publicznością wystąpią Hate i Decapitated. Właśnie dołączył do nich trzeci zespół. Wschodząca gwiazda nu metalu- bHP z Warszawy!

Metal 2 The Masses, czyli otwarte drzwi do kariery!

Bloodstock Festival znany jest również ze swojej działalności wspierającej młode, utalentowane zespoły. Metal 2 The Masses to projekt mający na celu „wytropienie” najlepszych, młodych kapel nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale między innymi w Polsce, Norwegii, Słowenii, Chorwacji, Bośni, Serbii i Macedonii.

W tym roku drogą lokalnych eliminacji wyłoniono zwycięzcę z Polski, który będzie nas reprezentować podczas Bloodstock Open Air Festival w Catton Hall (hrabstwo Derbyshire). Zaszczytny tytuł i szansa zagrania przed szerszą publicznością powędrowała do warszawskiego, młodego zespołu- bHP. Grupa składa się z dość młodych, ale utalentowanych i dobrze rockujących muzyków. Ich twórczość balansuje na krawędzi nu metalu i hard core. Wiemy na pewno, ich atomowa energia na pewno nie pozwoli odetchnąć słuchaczom pod sceną! Szykuje się wyśmienite show! Zespół będzie można zobaczyć w niedzielę 13 sierpnia na New Blood Stage.

Bloodstock Open Air 2023. Szczegóły wydarzenia

Tegoroczna Bloodstock Open Air Festival odbędzie się w dniach 10 – 13 sierpnia w Catton Hall (hrabstwo Derbyshire). Bilety jednodniowe, karnety weekendowe oraz karnety z opcją kampingu są dostępne na stronie organizatora. Aktualnie w sprzedaży znajdują się tylko standardowe bilety. Wszystkie opcje VIP zostały dawno wyprzedane!

Bloodstock Open Air- oficjalny plakat imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *