Zmiana terminu koncertu Joe Satriani w Warszawie

Joe Satriani wystąpi w Warszawie 10.05.2022

PL:
Koncert Joe Satriani zaplanowany na 18 maja tego roku w klubie Stodoła w Warszawie został przełożony na 10 maja 2022 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

ENG:
Joe Satriani show due to take place this year on May 18 at Stodola club, Warsaw, have been rescheduled to May 10, 2022.
All tickets will be valid for the new dates so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.

Warszawa, klub Stodoła, 10.05.2022

Otwarcie bram: info wkrótce

Artysta zapowiada, że występy na żywo będą również zawierały uwielbiane przez fanów utwory takie jak “Surfing With The Alien”, “Cherry Blossoms”, “Always with Me, Always with You” czy ”Flying In A Blue Dream”.
Obok Satriani, w skład zespołu, który będziemy mieli szansę zobaczyć w warszawskim klubie Stodoła wchodzą: znany perkusista Kenny Aronoff (John Fogerty), basista Bryan Beller (Aristocrats) i klawiszowiec Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc).

Przez dwie dekady wirtuoz gitarowy podróżował po świecie, grając wyprzedane koncerty zarówno jako headliner, jak i założyciel i pomysłodawca słynnego cyklu koncertów „G3”.
Satriani wydał do tej pory wiele albumów studyjnych oraz albumów w wersji live, które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. Z jego wielu solowych albumów, dwa z nich zyskały status platyny, a cztery inne pokryły się złotem.
Artysta ma również na swoim koncie 15 nominacji do nagrody Grammy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *