Zmiana terminu koncertu Williama DuValla

Nowy termin koncertu Williama DuValla

Koncert Williama DuValla zaplanowany na 5 października tego roku w klubie Stodoła w Warszawie został przełożony na 15 maja 2022 roku do klubu HYBRYDY.Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Bilety i inne informacje tutaj

William Duvall

Niewielu muzyków miało tak różnorodną artystycznie i pełną sukcesów karierę jak frontman Alice in Chains, William DuVall. Od założenia w 1983 roku jako nastolatek legendarnego zespołu z Atlanty – Neon Christ, aż do współpracy supergrupy Giraffe Tounge Orchestra (z członkami zespołów Mastodon i Dillinger Escape) w 2016 roku, DuVall od ponad 35 lat tworzy swoje wyjątkowe miejsce na firmamencie.
4 października Artysta wydał swój pierwszy solowy album „One Alone” promowany singlem „Til the Light Guides Me Home”.
„One Alone” to tlący się, całkowicie akustyczny romans. W przeciwieństwie do wielowarstwowego ataku dźwiękowego, który pojawia się w większości jego dyskografii, „One Alone” jest tak unikatowy i intymny jak to tylko możliwe – przypomina nocną spowiedź czy kameralny koncert w salonie.
William wspomina: „Czułem potrzebę oderwania wszystkiego. Ten album jest zdecydowanie jednym głosem i jedną gitarą. Ujawnia sedno tego, kim jestem jako wokalista, gitarzysta i autor tekstów.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *