Zmiany w programie Mystic Festival 2022, Carcass na Warm Up Day

Carcass, bogowie grind’n’rolla, zagrają 1 czerwca w ramach Warm Up Day, zastępując w składzie Napalm Death. The Raven Age wystąpią zamiast Infected Rain, a program festiwalu dodatkowo zasili Brutus. 

Carcass zawsze byli wielcy – od pierwszych dni, kiedy taplali się we flakach i posoce, po swój łabędzi śpiewa, gdy grali NWOBHM na sterydach. Po zbyt wielu latach przerwy powrócili świetnym albumem „Surgical Steel”, by poprawić w tym roku jeszcze lepszym „Torn Arteries”. Koncertowo? Zawsze zabijali skutecznie i precyzyjnie. Carcass zastąpią Napalm Death w programie Warm Up Day, a więc wszystko zostaje w rodzinie. 

Belgijski Brutus – posthardcore’owe i postmetalowe trio, z fenomenalną Stefanie Mannaerts za bębnami i przy mikrofonie – planuje roznieść scenę scenę Shrine w ramach dnia Don’t Burn The Witch. Czy są do tego zdolni? Posłuchajcie koncertówki „Live in Ghent“ i nie będziecie mieć wątpliwości. 

The Raven Age grają heavy metal. Może to kwestia genetyczna, w końcu gitarzysta George Harris jest synem lidera Iron Maiden, ale i świadomy wybór – w końcu robią to, co robią naprawdę dobrze. Ich melodyjne, tradycyjne podejście do gatunku czasem spotyka się z nowoczesnymi, metalcore’owymi wpływami, co tylko dodaje sprawie pikanterii. The Raven Age zastąpią w programie festiwalu Infected Rain.

Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Obituary, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. 

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł

Karnety czterodniowe:
III pula – 479 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade – 200 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade’ów biletów jednodniowych do karnetów.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Bilety jednodniowe można upgrade’ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *