Znamy support przed Billy Talent

Koncerty Billy Talent już w czerwcu, a tymczasem znamy support przed Billy Talent

🤩Mamy fantastyczną wiadomość!🤩
Supportem na koncertach Billy Talent będzie Pull The Wire . Przypominamy koncerty już w czerwcu!

🗓 9.06.2022 📍 Klub Studio – Krakow
🗓 14.06.2022 📍 Klub Progresja – Warszawa

Billy Talent

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal million albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III otrzymały certyfikat multi-platinium. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku Dead Silence. Ich ostatnia płyta Afraid of Heights zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Zespół Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście, sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album Afraid of Heights (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D’Sa w kategorii Producent Roku).

Pull The Wire

zespół z Żyrardowa, grający muzykę gatunku punkrock, założony w 2005 roku z inicjatywy gitarzysty Pawła Marszałka, basisty Piotra Urbańskiego i perkusisty Krzysztofa Milczarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *