Znamy trzeciego headlinera Mystic Festival 2023. Kto wystąpi na gdańskim festiwalu?

Do tej pory organizatorzy Mystic Festival ogłosili dwóch headlinerów imprezy. Są nimi Ghost oraz Gojira. Przed chwilą został ogłoszony trzeci zespół, który wystąpi jako headliner tego festiwalu.

Mystic Festival 2023 odbędzie się w Gdańsku na terenie Stoczni w dniach 7-11 czerwca. Znamy już większość zespołów, które pojawią się na imprezie. Organizatorzy gdańskiego festiwalu stawiają przede wszystkim na różnorodność i powiew świeżości. Poza doskonale znanymi kapelami uczestnicy będą mogli usłyszeć nowe, dobrze rockujące zespoły. Na scenie pojawią się takie legendy jak Testament, Exodus, Voivod, Carpatian Forest, Phil Campbell prezentujący dorobek Motorhead, Behemoth czy Moonspell.

Kto wystąpi w roli trzeciego headlinera festiwalu?

Przed chwilą na portalach społecznościowych imprezy ukazała się informacja o trzecim headlinerze Mystic. Jest to dość ciekawy wybór, ponieważ głównej scenie pojawi się legendarny Danzig! Będzie to jeden z dwóch europejskich koncertów amerykańskiej grupy w 2023. Kolejną dobrą wiadomością dla fanów jest fakt, że zespół zaprezentuje w Stoczni swój debiutancki album w całości.

Dla tych, którzy jeszcze nie mają karnetów, przypominamy, że są ciągle do nabycia na stronie Mystic Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *