Znamy zwycięzców Road to Mystic

Comepass i Planet Hell jadą do Gdańska!

W finale konkursu Road to Mystic wystąpiły cztery zespoły: Asperatus, Comepass, Planet Hell i Source Of Mary. Zespoły zaprezentowały się w warszawskim klubie Progresja, tuż przed koncertem Igorrr i Otto Von Schirach.

Początkowo zwycięzcą miał zostać tylko jeden zespół, ale jury debatujące tego wieczoru zdecydowało się wybrać dwóch zwycięzców. Zwycięzcami konkursu zostały zespoły Comepass i Planet Hell. W nagrodę zespoły zagrają na tegorocznym Mystic Festival.

Skład jury:

  • Adam Brzeziński (Mystic Production),
  • Łukasz Dunaj (Noise Magazine, Radio 357),
  • Jarosław Anzhellmo Giers (Antyradio),
  • Marek Prezes Laskowski (Progresja),
  • Jarek Szubrycht (Gazeta Wyborcza, Mystic Festival)

Zwycięzcy konkursu Road to Mystic:

Comepass to poznański kwartet, który swoją muzykę opisuje jako pogranicze grunge’u, rocka progresywnego i metalu alternatywnego. Dobre piosenki, mocne refreny, wyrazisty wizerunek i sceniczna energia – to ich atuty. Niedawno wydali podwójny singel „Reason” / „Grievance”.

Materiały prasowe

https://www.facebook.com/comepassband

Planet Hell są doświadczonymi muzykami, którzy w pod tym szyldem grają od 2014 r. Unikalne brzmienie wykuwają z surowców dostarczonych przez klasyków death, thrash, black metalu i industrialu. A całość spina oryginalny koncept inspirowany dziełami Stanisława Lema, polskiego geniusza science-fiction. Mają już za sobą koncerty u boku m.in. Samaela, Suffocation, Obituary i Pestilence oraz dwie wysoko oceniane płyty: „Mission One” i „Mission Two”.

Fot. Sebastian Semen Turkowski

https://www.facebook.com/planethellband

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *