Zobacz kto wystąpi przed Battle Beast w Krakowie. Nie przegapcie tego widowiska!

Znamy supporty, które wystąpią przed fińskim Battle Beast. Szykuje się naprawdę gorące show!

Koncert power metalowego Battle Beast odbędzie się 19 lutego w Krakowie. Poznajmy zatem supporty, które będą rozgrzewać publikę przed występem gwiazdy wieczoru. Na scenie pojawią się dwa wyśmienite zespoły.

Battle Beast w Krakowie. Poznaj supporty

Saint Deamon grają wyraźnie muśnięty muzyką progresywną power metal. Induction również mają blisko do power metalu, ale w symfonicznej, orkiestrowej formie. Obie grupy zagrają 19 lutego w krakowskiej hali Kamienna12 razem z Battle Beast.

SAINT DEAMON (Szwecja) power metal:

W Szwecji doskonale wiedzą, jak robić metal i jak robić dobre melodie, a Saint Deamon jest wypadkową tych dwóch systemów walutowych. Niezłomny w power metalowym ciągu kwartet z Örebro stale upiększa swoją twórczość, choć na przestrzeni lat jej korzeń pozostaje taki sam. To majestatyczny, wysadzony po brzegi natchnioną melodyką power metal – często progresywny, często zapierający dech w piersiach tymi skomplikowanymi zabiegami stylistycznymi. Ewidentnie znają się na rzeczy.

INDUCTION (Czechy) symphonic power metal:

Induction w ciągu niespełna dziesięciu lat działalności osiągnęli sporo – od grupy wiernych fanów po trasy choćby ze Statovarius czy Sonata Arctica. Fascynacja na ich punkcie nie dziwi, bo symfoniczny power metal, który uprawiają, to maksymalna dawka wrażeń. Są bardzo gęste orkiestrowe aranżacje, jest kinowy patos i budowanie nastroju, a do tego świetne riffy. Kreatywności pod żadnym pozorem im nie brakuje.

Battle Beast. Data, miejsce i bilety

Kiedy: 19 lutego 2024 (poniedziałek)
Gdzie: Kraków Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *