Myles Smith na jedynym koncercie w Polsce

Myles Smith wystąpi w Polsce. Artysta zapowiada debiutancką EP-kę i nowe daty europejskiej trasy!

Po wydaniu swojego utworu „River” i wyprzedanej trasie koncertowej w Wielkiej Brytanii, UE i Stanach
Zjednoczonych, piosenkarz i autor tekstów oraz fenomen wśród miłośników niezależnego grania, Myles
Smith
, ogłosił, że jego debiutancka EP-ka „You Promised A Lifetime” ukaże się 29 marca wraz z serią
koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie.

Myles Smith na jedynym koncercie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Data: 27.05.2024
Miejsce: Warszawa, klub Hybrydy
Bilety dostępne od 1 marca na stronie Livenation.pl oraz w serwisie Ticketmaster.

Myles Smith – kilka słów o artyście

Urodzony w Luton Myles, grający na gitarze od dziewiątego roku życia, jest autorem popularnych utworów „Solo” i „My Home„. W ciągu ostatniego roku jego profil znacznie zyskał na popularności, ponieważ wydał on wiele oryginalnych utworów i wciągających coverów, łączących folk, americanę i pop. Jego oddani fani są bardzo widoczni w internecie – 100 milionów streamów jego utworów, ponad 569 tysięcy obserwujących na Instagramie, 5,7 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i prawie 800 tysięcy obserwujących na TikTok. Co więcej, jego trasa koncertowa „The Not So Lonely” w Wielkiej Brytanii, UE i USA została całkowicie wyprzedana, czyniąc Mylesa jednym z najgorętszych nowych artystów wśród fanów, którzy potrafili wyśpiewać każde słowo podczas jego występu. 

Ten tytuł reprezentuje głębokie, a zarazem neutralne stwierdzenie, które nabiera znaczenia z perspektywy osoby, która je czyta. Do stworzenia tego projektu wykorzystałem własne doświadczenia i opowieści ludzi wokół mnie, chociaż to historie i osobiste odczucia tych, którzy tego słuchają, naprawdę nadają tym utworom sens – w zależności również od tego, w jakim momencie swojego życia jest słuchacz i jakie emocje mu towarzyszą. Mam nadzieję, że da to ludziom przestrzeń do odblokowania swoich własnych myśli.

Myles powiedział o swojej debiutanckiej EP-ce

Myles ma wykształcenie akademickie, założył także firmę zajmującą się różnorodnością, równością i integracją, wspierającą instytucje edukacyjne, organizacje, kluby sportowe i firmy odnoszące światowe sukcesy we wdrażaniu świadomych zasad i antyrasistowskich rozwiązań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *