Nemo ogłasza największą trasę koncertową. Na trasie trzy przystanki w Polsce.

Nemo ogłasza największą trasę koncertową w swojej karierze. Zaledwie kilka tygodni po wielkim sukcesie na Konkursie Piosenki Eurowizji, rusza sprzedaż biletów na 26 koncertów w całej Europie, zaplanowanych na początek 2025 roku.

„Jestem przeszczęśliwy, że wiosną przyszłego roku zagram swoją pierwszą europejską trasę
koncertową. Obserwowanie jak ta społeczność rośnie razem dzięki mojej muzyce, było jedną z
najpiękniejszych rzeczy i nie mogę się doczekać, aby spotkać się ze wszystkimi”. Nemo zdobył serca miłośników muzyki swoim znakomitym występem „The Code” na Konkursie Piosenki Eurowizji 2024 w Malmö w Szwecji. Energetyczne show i charyzma sceniczna Nemo, w połączeniu z unikalnym głosem i ciepłą, sympatyczną postawą, bez trudu oczarowały publiczność i przyniosły Szwajcarii pierwsze zwycięstwo na Eurowizji od 1988 roku (Celine Dion). „The Code” wspina się teraz na międzynarodowe listy przebojów w całej Europie i na świecie. Następnym ważnym punktem w karierze artysty jest nadchodzący sezon festiwalowy. Nemo wystąpi na festiwalach Pride w Madrycie, Barcelonie, Kolonii oraz na różnych letnich. Nowa muzyka jest już w drodze, a europejska trasa koncertowa na wiosnę 2025 roku będzie w sprzedaży od piątku 14 czerwca.

O Artyście:

Urodzony w 1999 roku w Biel, małym dwujęzycznym mieście w Szwajcarii, Nemo gra na skrzypcach,
pianinie i perkusji od najmłodszych lat. W wieku 13 lat odpowiedział na ogłoszenie w gazecie i zgłosił się na przesłuchanie do musicalu „Ich war noch niemals in New York”, stając się na rok stałym członkiem zespołu. W 2016 roku Nemo zyskał sławę jako raper dzięki występowi w SRF Virus (#Cypher), który stał się viralem w mediach społecznościowych. Następnie wydał dwie EP-ki, z których siedem utworów trafiło bezpośrednio na oficjalne listy przebojów w Szwajcarii. Utwory takie jak: „Ke Bock”, „Du” i „Himalaya” stały się częścią szwajcarskiego dziedzictwa kulturowego, osiągając status złota, a nawet platyny, a w wieku 18 lat Nemo został już nagrodzony pięcioma nagrodami Swiss Music Awards. Rok 2020 oznacza początek okresu zmian: Nemo zaczyna pisać i produkować dla innych artystów, stawia pierwsze kroki poza granicami Szwajcarii i wydaje piosenki w języku angielskim. Porusza tematy takie jak: tożsamość płciowa, zdrowie psychiczne i odnajdywanie swojego miejsca w świecie. Nemo radykalnie kieruje się intuicją, talentem i emocjami, które będą go prowadzić w przyszłości. Dzięki temu jego unikalność będzie nas zaskakiwać i inspirować raz za razem. Obecnie Nemo mieszka w Londynie.

Bilety:

Bilety w sprzedaży od 14 czerwca 2024 na https://www.livenation.pl/

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 czerwca o godz. 11:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 czerwca o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 14 czerwca na LiveNation.pl o godz. 11:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *