POWERWOLF zapowiada show Monumental Mass wkrótce dostępny

Nowy POWERWOLF już w lipcu !!

Monumentalne wydarzenie MONUMENTAL MASS nadchodzi !

Okres pandemii był ciężki dla przemysłu muzycznego, w szczególności dla koncertów i festiwali. Poszukując nowych środków i możliwości, pod koniec 2021 roku niemiecki zespół powermetalowy POWERWOLF, ogłosił wydarzenie streamingowe o bezprecedensowych rozmiarach. Każdy, kto myślał, że widział i słyszał już wszystko, został dość brutalnie sprowadzony na ziemię. POWERWOLF ustanowił nowy punkt odniesienia dla muzycznych wydarzeń w sieci prezentując MONUMENTAL MASS – CINEMATIC METAL EVENT. Koncert był dostępny wyłącznie w trybie PPV, od 17. grudnia 2021 do 4. stycznia 2022.

Ten fenomenalny show ukaże się wreszcie na DVD, BluRay i wielu innych fizycznych formatach 8 lipca 2022 roku. POWERWOLF słynie z epickich koncertów, ale co robią podczas tego wydarzenia przewyższa wszystko, co widzieliśmy do tej pory. Zaplanowana podczas miesięcy szczegółowej pracy historia, opowiadana jest w kilku rozdziałach z wykorzystaniem muzyki i misternie zainscenizowanych scen filmowych. Wszystkie efekty specjalne, aktorzy i lokalizacje wynoszą muzykę metalową na niespotykany dotąd poziom. Od pojedynków z duchami, przez opowieści o zakonnicach i mnichach, po płonące anioły, oglądamy film, który natychmiast urzeka widza. Do każdego utworu została zaprojektowana i zrealizowana wyjątkowa, imponująca scenografia. Jedna premiera następuje po drugiej, a pomiędzy słyszymy klasyki POWERWOLF – wszystko w dynamicznie zmontowanej szacie dźwiękowej. Dzięki utworom takim jak, ulubiony przez fanów, „Demon’s Are A Girls Best Friend”, „Beast Of Gévaudan” lub hit ostatniego albumu „Dancing With The Dead”, zespół, z pomocą licznych aktorów, zabiorą cię bezpośrednio na plan oryginalnych teledysków w artystycznie teatralny sposób. Jedną z wielu atrakcji tego widowiska są bombastyczne, płonące organy Falka Marii Schlegla, które zieją ogniem przy każdym naciśnięciu klawisza w utworach takich jak „Fire And Forgive” i „Amen & Attack”. W „Cardinal Sin” wokalista Attila Dorn wpycha kardynała z powrotem w ogień, podczas gdy w balladzie „Where The Wild Wolves Have Gone” na ogarniętej ogniem scenie pada śnieg. Wspaniale wykonany show składa się z czterech części – Kuszenie, Grzech, Wyznanie i Przebaczenie, których tematyka czasami pozostaje w tle lub dominuje w scenerii. Spektakl na żywo, który po każdym obejrzeniu ujawnia wiele więcej szczegółów i potwierdza wysoki status grupy POWERWOLF !

Ale to nie wszystko – w ramach specjalnego bonusu otrzymujemy pełny zapis koncertu POWERWOLF z Wacken Open Air 2019 zatytułowany „Hallowed Be The Holy Ground”.

THE MONUMENTAL MASS – A CINEMATIC METAL EVENT będzie dostępny w wielu formatach, w tym w 96-stronicowym Earbook, 48-stronicowym Mediabook, Delux Box, Vinyl Box i kilku innych.

Pomysł na THE MONUMENTAL MASS – A CINEMATIC METAL EVENT wyszedł od założyciela POWERWOLF, Matthew Greywolfa, który był również zaangażowany w tworzenie scenariusza, natomiast za produkcję kinową odpowiedzialny był Jörg Michael. Okładkę ponownie stworzyła Zsofia Dankova, a produkcję audio, miks i mastering wykonał Kristian „Kohle” Bonifer.

Na stronie https://napalmrecords.com/ można składać już zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *