Amerykanie z Wisdom in Chains wystąpią w Polsce

Amerykanie z Wisdom in Chains wystąpią 24 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą. Wieczór otworzy skład Eternal Struggle.

Wisdom in Chains to owoc kolaboracji pomiędzy członkami holenderskiego Daredevil z amerykańskim Krutch. Na początku millenium Marteen (gitarzysta Daredevil) skontaktował się z Mad Joe Blackiem i Richiem Krutchem z pomysłem założenia zespołu łączącego hc z heavy punkowymi i oi!owymi wpływami.

WISDOM IN CHAINS (USA) – hardcore punk

We wrześniu 2001 roku muzycy z udziałem Shawna, perkusisty Krutch, zarejestrowali debiutancki materiał, który półtora roku później ukazał się nakładem Gang Style Records.

Po rozpadzie Out To Win Mad Joe oraz Richie zdecydowali wskrzesić projekt, dostając na to zgodę ze strony Marteena. Od tego momentu Wisdom in Chains to zespół złożony w 100% z Amerykanów, a jego brzmienie stopniowo wzbogacane było o elementy metalu, crossover’u czy hard rocka. Obejmującą 7 pełnych albumów dyskografię formacji zamyka wydany w 2018 roku “Nothing In Nature Respects Weakness”.

Kwintet z Pensylwanii już latem tego roku odwiedzi nasz kraj i w poznańskim klubie Pod Minogą zaserwuje publiczności niezwykle energiczną muzyczną mieszankę wypełnioną sing-a-longami, do których w warunkach koncertowych ciężko się nie podłączyć!

ETERNAL STRUGGLE (Izrael) – hardcore, metal

Przed Amerykanami na deskach Minogi zobaczymy izraelski skład Eternal Struggle. Grupa w swoim dorobku ma jeden pełny album, “Year of the Gun”, który ukazał się w czerwcu 2021 roku. Jej zmetalizowany hardcore napędzany jest moshowym groovem, a takie patenty zawsze sprawdzają się na żywo, więc przybywajcie do Minogi od samego początku!

WISDOM IN CHAINS
Support: Eternal Struggle
24.07.2024
Poznań, Pod Minogą

BILETY: https://bit.ly/WISDOM_IN_CHAINS_PZN

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *