Evan Dando wraca do Polski. Niezapomniany koncert w VooDoo Club

Evan Dando, lider legendarnego zespołu The Lemonheads, wystąpi 14 listopada 2024 roku w warszawskim VooDoo Club. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć zarówno klasyki, jak i najnowsze utwory artysty na żywo. Bilety w sprzedaży od 21 czerwca na LiveNation.pl.

Evan Dando i The Lemonheads powrócili na scenę muzyczną z nowymi, znakomitymi singlami „Fear Of Living” oraz „Seven Out”, wydanymi przez Fire Records. To pierwsze nowe utwory zespołu od wielu lat. „Fear Of Living” to refleksyjny, optymistyczny kawałek, który zachwyca charyzmatycznym wokalem Dando i rockowym riffem prosto z serca. Utwór został nagrany w A9 Audio w São Paulo pod okiem Apollo Nove.

Evan Dando. Przedsmak nowego albumu

„Seven Out” to starannie dobrany cover piosenki Eugene’a Kelly’ego z The Vaselines i Eugenius. Evanowi towarzyszy Jeff Berg na basie oraz Erin Rae w chórkach. Utwór również nagrano w São Paulo. Te nowe kawałki zapowiadają nadchodzący solowy album Evana Dando, nad którym pracuje od 2006 roku.

Evan Dando – koncert w Warszawie

Nie przegap wyjątkowej okazji, aby zobaczyć Evana Dando na żywo w Warszawie! Koncert w VooDoo Club to gwarancja wieczoru pełnego energii, nostalgii i niezapomnianych chwil. Przygotujcie się na hitowe utwory The Lemonheads oraz nowości, które porwą Wasze serca.

Evan Dando. Data, miejsce, bilety

Koncert odbędzie się 14 listopada 2024 roku w VooDoo Club w Warszawie. Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 20 czerwca o godz. 10:00, natomiast sprzedaż ogólna ruszy dzień później, 21 czerwca, o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Zapraszamy serdecznie na to niezwykłe wydarzenie muzyczne! To będzie wieczór, który na długo zapadnie w pamięci fanów rocka i alternatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *