Max i Iggor Cavalera wracają z Sepulturą. Jest polski przystanek

Dla fanów metalu to naprawdę wielkie wydarzenie! Bracia Cavalera ogłosili dwa niezapomniane koncerty w Polsce, na których zagrają klasyczne utwory z wczesnych płyt Sepultury.

W ostatnich miesiącach metalowa scena była świadkiem jednej z najgorętszych premier – bracia Cavalera ponownie nagrali dwa kultowe albumy Sepultury: „Bestial Devastation” oraz „Morbid Visions”. Max i Igor, działając jako „Cavalera”, postanowili wrócić do korzeni swojej muzycznej kariery i ponownie ożywić te legendarne płyty. To wydarzenie oznacza prawdziwą podróż w czasie dla fanów ciężkiego brzmienia!

Max i Iggor Cavalera w Polsce

Teraz będziemy mieli szansę usłyszeć te ikoniczne kawałki na żywo. Koncerty odbędą się 27 listopada w warszawskim klubie Stodoła oraz 28 listopada w krakowskim klubie Studio.

Podczas występów bracia będą wspierani przez Igora Amadeusa Cavalera („HEALING MAGIC”, „GO AHEAD AND DIE”) na basie i Travisa Stone’a („PIG”, „DESTROYER”, „DESOLUS”) na gitarze prowadzącej. Koncertowe wykonanie utworów zachowa surowość i niepowtarzalny duch tamtych lat, dostarczając publiczności energii i niezapomnianych emocji.

Max Cavalera wyjaśnia decyzję o ponownym nagraniu tych płyt:

„Z roku na rok stajemy się coraz mocniejsi, ale czasem trzeba spojrzeć wstecz do czasów, kiedy to się wszystko zaczęło. Nagraliśmy ponownie „Bestial Devastation” i „Morbid Visions” z niesamowitym brzmieniem teraźniejszości, ale z ich ponadczasową surowością. Oprawa graficzna odzwierciedla czasy, w których żyjemy… apokaliptyczne jak diabli! Mamy też dwa nowe kawałki wykorzystujące riffy z tamtych czasów.”

Max i Iggor Cavalera – gdzie kupić bilety?

Bilety na te koncerty możecie kupić w systemie Ticketmaster oraz na stronie LiveNation. Za pojedynczy bilet na płytę zapłacić trzeba będzie 135 złotych, a za wejściówkę na miejsca siedzące 145 złotych (Kraków).

Nie przegapcie okazji, by być częścią tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *