Megadeth zagrał niesamowity koncert na Mystic Festival

Koncert Megadeth w Gdańsku odbył się w ramach Mystic Festival 2024, który ma miejsce w Stoczni Gdańskiej. Festiwal trwa w dniach od 5 do 8 czerwca. Megadeth był jednym z trzech głównych headlinerów festiwalu, obok takich zespołów jak Bring Me The Horizon i Machine Head.

Amerykańska legenda, zespoł Megadeth powstała w 1983 roku w Los Angeles w Kalifornii. Zespół powstał z inicjatywy Dave’a Mustaine’a i Dave’a Ellefsona. Impulsem do założenia Megadeth była chęć zemsty Dave’a Mustaine’a na kolegach z byłego zespołu. Dziesięciolecia istnienia Megadeth udowodniło, że zespół jest jednym z najlepszych thrash metalowych ekip na świecie.

Koncert Megadeth podczas Mystic Festival przyciagnął do Gdańska rzesze wiernych fanów. Publiczność mogła usłyszeć największe hity Megadeth, w tym utwory z najnowszego albumu „The Sick, the Dying… and the Dead!” z 2022 roku. Nie zabrakło największych hitów takich jak min Hangar 18, Angry Again, Countdown to Extinction, czy Symphony of Destruction. Występ charakteryzował się energetyczną scenografią i potężnym brzmieniem, co potwierdziło doskonałą formę zespołu na żywo. Dave Mustaine, lider zespołu, jak zwykle zachwycił swoją grą na gitarze i charakterystycznym wokalem, a towarzyszyli mu James LoMenzo na basie, Dirk Verbeuren na perkusji i Teemu Mäntysaari na gitarze​.

Wydarzenie przyciągnęło licznych fanów thrash metalu, którzy mogli cieszyć się tego dnia nie tylko koncertem Megadeth, ale także występami innych znakomitych zespołów jak min. Accept, Paradise Lost, Life of Agony, i wielu innych.

Megadeth dało niezapomniany koncert w Stoczni Gdańskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *