Metallica robi loda. W kształcie gitary

Fundacja zespołu, All Within My Hands, podjęła współpracę z globalnie rozpoznawalną marką Enlightened, która jest znana jako producent lodów.

W efekcie już na początku września, na rynku, choć póki co ograniczonym do Stanów Zjednoczonych, zadebiutuje marka chłodnych, słodkich przekąsek, które nawiązują do legendarnego stylu thrash metalowego! Trzecim uczestnikiem tej kolaboracji jest marka ESP Guitars, znana z wcześniejszej serii gitar Jamesa Hetfielda, pod nazwą James Hetfield Signature Series.

Metallica wprowadza na rynek swoje lody

To właśnie na tych gitarach wzorowane są kształty lodów! Fani zespołu będą mieli okazję skosztować lodowych gitar o smaku wanilii, oblanych ciemną czekoladą! Dla tych, którzy zwracają uwagę na linię, producent informuje, że każdy z tych lodów zawiera 150 kalorii. Cały projekt oczywiście nie powstał bez powodu – część dochodu ze sprzedaży lodów zostanie przekazana przez fundację All Within My Hands na wsparcie lokalnych banków żywności.

Zobacz również: Vader „40 lat Apokalipsy”. Jubileusz grupy w Krakowie

Metallica – koncerty 2024 w Polsce

Zespół Metallica zaplanował dwa koncerty w Polsce na rok 2024 – 5 i 7 lipca. Oba wydarzenia odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ciekawostką jest, że każdy z tych koncertów będzie wyjątkowy – różnić się będzie lista utworów, a przed samym występem zespołu na scenie wystąpią różni artyści supportujący. W piątek to będą zespoły Architects i Mammoth WVH, zaś w sobotę Five Finger Death Punch oraz Ice Nine Kills.

Sprzedaż biletów na te koncerty Metallica ruszyła 2 grudnia 2022 roku o godzinie 9:00. Bilety dostępne są na stronach organizatora, czyli na www.livenation.pl oraz Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *