Ministry powraca do Polski. W roli supportu zagrają 3Teeth oraz The 69 Eyes

Amerykański zespół zaprezentuje się w Warszawie w ramach trasy „Moral Hygiene Europe 2022”!

Ministry zawdzięcza swoją nazwę kinu grozy („Ministry Of Fear” z 1944 roku), a my zawdzięczamy Ministry dzisiejsze oblicze rockowej awangardy i industrial metalu. Pod koniec ubiegłego roku grupa wydała swój najnowszy, piętnasty już album o intrygującym tytule „Moral Hygiene” (Nuclear Blast Records). To właśnie wydawnictwo muzycy będą promować podczas nadchodzącej, jesiennej trasy w towarzystwie 3Teeth i The 69 Eyes.

Ministry i ich goście zagrają w Polsce 23 listopada 2022 w warszawskim klubie Progresja. Bilety kolekcjonerskie na koncert będzie można zakupić tutaj już w piątek, 25 marca o 11:00.

MINISTRY (USA) industrial metal:

Ministry rozpoczęło swoją działalność na początku lat 80-tych w amerykańskim Chicago. Choć na początku muzyka grupy oscylowała gatunkowo wokół new-wave i synth-popu, niecałą dekadę później jej brzmienie było już diametralnie inne.

Wraz z wydaniem albumu „The Land Of Rape And Honey” w 1998 roku, zespół po raz pierwszy rozszerzył swoje brzmienie o gitarowe riffy i sample, a gdy w 1989 roku ukazało się „The Mind Is a Terrible Thing to Taste”, Ministry grał już industrial metal. Zespół uznawany jest za jeden z pionierów gatunku, obok m.in.: Skinny Puppy, Front Line Assembly, Nine Inch Nails, czy Godflesh.

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

3TEETH (USA) industrial metal:

Nazwa zespołu odnosi się do ortodomancji, czyli starożytnej metody wróżenia przyszłości z zębów, a także symboliki trójzębu, jako boskiego potężnego narzędzia zniszczenia.

Muzycy 3Teeth od niemal dekady wykonują industrial metal i zgromadzili już w swojej dyskografii trzy studyjne albumy, w tym najnowszy – „Metawar”, który w 2019 roku wydała renomowana wytwórnia Century Media Records. W skład zespołu wchodzą: Alexis Mincolla (wokal), Chase Brawner (gitary), Xavier Swafford (syntezatory) oraz Andrew Means (syntezatory & bas) i Nick Rossi (perkusja).

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

THE 69 EYES (Finlandia) rock gotycki:

Jedna z największych żywych legend rocka gotyckiego. Do tego legenda nieodcinająca kuponów, lecz ciągle tworząca nowe utwory i wydająca płyty. Muzyka kapeli, w której nie brakuje rockandrollowego drive’u i punkowej zadziorności, a której klimat to coś pomiędzy gotyckim horrorem i mrocznym, perwersyjnym filmem, wciąż kipi świeżością oraz czaruje niepodrabialnym wokalem Jyrkiego. Przede wszystkim jednak doskonale sprawdza się na żywo. W 2019 roku The 69 Eyes wydali album „West End” i jest to do dziś najnowsza pozycja w dyskografii Finów.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpią:

MINISTRY (USA) industrial metal
+
3Teeth (USA) industrial metal
The 69 Eyes (Finlandia) rock gotycki

Kiedy: 23 listopada (środa) 2022
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 189/199 zł – przedsprzedaż, 210 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 25 marca (11:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *