The Kid Laroi ogłasza trasę koncertową po UK i Europie

The Kid Laroi ogłosił trasę koncertową po UK i Europie, która obejmie 12 koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie. Raper wystąpi na Torwarze w Warszawie w dniu 9 kwietnia 2024. Jako gość specjalny wystąpi Sam Tompkins.

Piosenkarz, autor tekstów i raper, The Kid LAROI, ogłasza trasę koncertową „The First Time” po Europie i Wielkiej Brytanii, po wydaniu swojego najnowszego albumu „The First Time” (Columbia). Trasa koncertowa, która obejmie 12 koncertów i zostanie wyprodukowana przez Live Nation, rozpocznie się w czwartek 4 kwietnia w sztokholmskim Annexet, a następnie obejmie koncerty w Norwegii, Danii, Polsce, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, a skończy się we włoskim Fabrique w sobotę 27 kwietnia 2024 roku.

O ogłoszeniu trasy LAROI powiedział: „Nie mogę się doczekać, aby zagrać w Europie i Wielkiej Brytanii w kwietniu! Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ruszyć w trasę po Europie i Wielkiej Brytanii i spotkać tam moich fanów. Obiecuję, że warto czekać! Kocham was wszystkich i do zobaczenia wkrótce”.

Bilety w sprzedaży od 1 lutego

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 lutego, o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 2 lutego na LiveNation.pl o godz. 10:00
Bilety będą dostępne w sprzedaży ogólnej od 2 lutego godz. 10:00 na https://www.livenation.pl/

The First Time Tour Dates:

Thurs 04 April 2024 Sweden Stockholm Annexet
Fri 05 April 2024 Norway Oslo Sentrum Scene
Sun 07 April 2024 Denmark Copenhagen Forum
Tues 09 April 2024 Poland Warsaw Torwar
Thurs 11 April 2024 Netherlands Amsterdam AFAS Live
Sun 14 April 2024 Ireland Dublin 3Arena
Tues 16 April 2024 UK London Alexandra Palace
Wed 17 April 2024 UK Manchester O2 Apollo
Mon 22 April 2024 Germany Berlin Uber Eats Music Hall
Wed 24 April 2024 Germany Dusseldorf Mitsubishi Electric Halle
Thurs 25 April 2024 France Paris Adidas Arena
Sat 27 April 2024 Italy Milan Fabrique

O The Kid LAROI:

THE FIRST TIME to pełnowymiary album The Kid LAROI (aka Charlton Kenneth Jeffrey Howard), który jest kontynuacją debiutanckiego mixtape’u rapera FCK LOVE z 2020 roku. Na najnowszym albumie LAROI zmienia swoje brzmienie na styl odpowiadający jego międzynarodowemu statusowi celebryty, jednocześnie serwując jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2023 roku. Na płycie gościnnie wystąpili: Jungkook i Central Cee w singlu „Too Much”, Baby Drill i Future w „What’s the Move?”, Robert Glasper i YoungBoy Never w „Call Me Instead” oraz D4vd w „The Line”. THE FIRST TIME to święto współpracy i niezachwianej kreatywności, to droga do sławy zaraz obok jego wcześniejszych prac – przebojowego singla „Stay” z 2021 roku u boku Justina Biebera i mixtape’u, od którego wszystko się zaczęło, FCK LOVE w 2020 roku.

W niezwykle krótkim czasie LAROI szturmem podbił świat, zdobywając w 2022 roku dwie nominacje do nagród Grammy w kategorii Best New Artist, a także za pracę nad szóstym pełnometrażowym albumem Justina Biebera „Justice”, trzy zwycięstwa i wiele nominacji do nagród ARIA Music Awards i Billboard Award, a także stale poszerzający się repertuar i dominującą obecność w Internecie i popkulturze. Obecnie LAROI ma ponad 38 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, ponad 2 miliardy wyświetleń na YouTube, a jego singiel „Forever & Again” znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do kinowego hitu „Barbie”. Jego naturalnemu talentowi i charyzmie dorównuje tylko jego zachwycająca prezencja na scenie – niezależnie od tego, czy LAROI występuje na Coachelli, czy dowodzi tłumem na stadionie podczas solowych, wyprzedanych koncertów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *