TV Girl w Polsce. Fanki w ekstazie! [ZDJĘCIA]

Kraków, 14 sierpnia 2023 – Amerykański zespół indiepopowy TV Girl zaprezentował się krakowskiej publiczności na koncercie w Tauron Arenie. Emocje sięgały zenitu, a odgłosy piszczenia i okrzyków zachwytu rozbrzmiewały pod sceną.

TV Girl, choć dla niektórych w Polsce wciąż mało znany, na światowej scenie muzycznej nie jest żadnym debiutantem. Powstały w słonecznym San Diego zespół skupia wyjątkowych muzyków – Brad Peteringa, Jasona Wymana, Braydena Pattersona i Wyatta Harmona.

TV Girl zagrali w Krakowie

Ich debiut muzyczny, The Wild, The Innocent, The TV Shuffle, wyróżniał się oryginalnym dodatkiem – książeczką do kolorowania. To akurat doskonale oddaje ducha twórczości TV Girl. Choć na pierwszy rzut ucha można by pomyśleć, że grają standardowe indiepopowe melodie, w rzeczywistości ich muzyczne podejście jest znacznie głębsze i bardziej złożone. Wplatają w swoje utwory elementy rapu i nowoczesnej elektroniki, tworząc eklektyczne, a zarazem fascynujące brzmienie.

Zobacz również: Imagine Dragons oraz AJR wystąpili w Warszawie [ZDJĘCIA]

Dyskografia zespołu liczy już cztery albumy. Najnowszy krążek, wydany w 2020 roku The Night in Question: French Exit Outtakes, potwierdza, że artystyczna ścieżka TV Girl jest ciągle rozwijana i pełna niespodzianek.

Koncert w Krakowie był wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla fanki zespołu, które zjechały się z różnych zakątków Polski. Dla wielu był to także idealny moment, by odkryć na nowo muzykę TV Girl i dać się porwać ich niepowtarzalnemu stylowi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *