All For Metal jako support Lordi w Warszawie

Miłośnicy ciężkich brzmień i metalowej rozrywki mają powody do radości, ponieważ 21 marca 2024 roku na warszawskiej scenie Progresja wystąpi międzynarodowy heavy metalowy skład, który dostarczy niezapomniany wieczór muzyczny.

Gwiazdą wieczoru będzie legenda sceny heavy metal, Lordi, a towarzyszyć im będzie zespół All For Metal. Ten wyjątkowy wieczór obiecuje być pełen mocy, dźwięku i świetnej rozrywki.

All For Metal przed Lordi w Warszawie

Lordi, pochodzący z Finlandii, zdobyli międzynarodową sławę w 2006 roku, wygrywając Eurowizję swoim kultowym utworem „Hard Rock Hallelujah”. Od tego czasu nie schodzą ze sceny i nie przestają zachwycać swoimi występami. Ich unikalna mieszanka heavy metalu i hard rocka, w połączeniu z widowiskowym sceniczny anturażem, sprawia, że każdy koncert Lordi to niezapomniane przeżycie. Z pewnością usłyszymy na żywo takie przeboje jak „Hard Rock Hallelujah” i wiele innych. To konieczność dla każdego fana metalu!

Zobacz również: Abbath zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]

Warto również zwrócić uwagę na towarzyszący Lordi zespół All For Metal, pochodzący z Włoch i Niemiec. W zeszłorocznej debiutanckiej płycie zespół określił sam siebie mianem legendy, a ich twórczość to hołd złożony klasycznemu heavy metalowi, który łączy tradycję z nowoczesnością. W ich muzyce można usłyszeć inspiracje takimi zespołami jak Manowar czy Amon Amarth, ale zawsze z własnym, świeżym spojrzeniem na gatunek. All For Metal dostarczy nam ciężkiego brzmienia, inteligentnych rozwiązań melodycznych i niezapomnianego metalowego doświadczenia.

Lordi w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Koncert odbędzie się 21 marca 2024 roku (czwartek) w warszawskiej Progresji, przy ul. Fort Wola 22. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 109/119 zł, a w dniu koncertu można je nabyć za 130 zł.

To będzie wieczór pełen energii, ciężkich dźwięków i niezapomnianych przeżyć dla wszystkich fanów heavy metalu. Nie przegapcie tego wyjątkowego koncertu, który obiecuje dostarczyć niezapomnianych wrażeń muzycznych i wizualnych!

Bilety dostępne na:

Niech to będzie wieczór, który na długo pozostanie w pamięci każdego miłośnika metalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *