Kerry King ogłasza szczegóły nowego zespołu. Posłuchaj nowego singla „Idle Hands”.

Gitarzysta Slayera, Kerry King, ogłosił swój debiutancki solowy album „From Hell I Rise” wraz z debiutem pierwszego singla „Idle Hands”. Poznaliśmy również pełny skład zespołu.

Kerry King, gitarzysta kultowego Slayer poinformował dzisiaj o swoim solowym, debiutanckim albumie „From Hell I Rise”, oraz zaprezentował pierwszego singla z tej płyty pt. „Idle Hands”. Wkońcu poznaliśy również pełny skład zespołu.

Solowa płyta Kerry King pojawi sie 17 maja nakładem Reigning Phoenix Music i będzie zawierać 13 utworów.

Artysta podał rownież pełny skład swojego nowego zespołu. Poza gitarzystą Kerry King, do zespołu dołączyli perkusista Paul Bostaph, wokalista Mark Osegueda (Death Angel), gitarzysta Phil Demmel (ex-Machine Head, Vio-Lence), basista Kyle Sanders (Hellyeah).

„Idle Hands” to porywająca piosenka, która bardzo przypomina Slayera. Nie jest to wcale niespodzianką, biorąc pod uwagę, że King już poinformował fanów, że jego nowa muzyka rzeczywiście będzie brzmieć jak legendarna thrashowa grupa z „Wielkiej Czwórki”.

„Jeśli kiedykolwiek podobał Ci się jakikolwiek Slayer w jakiejkolwiek części naszej historii, jest na tej płycie coś, w co się wkręcisz, czy to klasyczny punk, szybki punk, thrash, czy po prostu heavy metal” – stwierdza King w komunikacie prasowym. King tym samym podkreślił, że to nie koniec i ma jeszcze wiele utworów, które musi dokończyć.

Album będzie składał się z 13 utworów. Poniżej pełna lista jaka znajdzie się na najnowszym albumie:

 1. Diablo
 2. Where I Reign
 3. Residue
 4. Idle Hands
 5. Trophies Of The Tyrant
 6. Crucifixation
 7. Tension
 8. Everything I Hate About You
 9. Toxic
 10. Two Fists
 11. Rage
 12. Shrapnel
 13. From Hell I Rise

Posłuchaj nowego utworu Kerry King’a pt. „Idle Hands”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *