Castle Party wprowadza bilety jednodniowe. Cena jest bardzo przystępna

Znamy cenę jednodniowych biletów na tegoroczne Castle Party.

Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1994 roku, a w imprezie wzięło udział około 300 osób. Obecnie frekwencja jest o wiele większa, a na wydarzenie przyjeżdżają fani z całego świata.

Jednodniowe bilety na Castle Party 2023. Sprawdź szczegóły!

Udział w tegorocznej edycji festiwalu potwierdziły dotychczas m.in. Laibach, Therion, Deine Lakaien, The House of Usher, The 69 Eyes, Forced to Mode, Suicide Commando, The Beauty of Gemina, Dolch, Alien Vampires i wielu innych.

Jak informują organizatorzy, festiwal Castle Party odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2023 roku. Koncerty jak zawsze będą na zamku w Bolkowie oraz scenie plenerowej.

Bilety jednodniowe będą dostępne na oficjalnej stronie festiwalu, gdzie będziecie mogli zakupić je w niesamowitej cenie 230 PLN. To znakomita okazja dla wszystkich fanów, którzy nie mogą poświęcić całego weekendu na nasze niezwykłe wydarzenie, ale nie chcą przegapić ulubionych artystów i niesamowitej atmosfery Castle Party

– czytamy na Facebooku festiwal.

Ilość dostępnych biletów jednodniowych jest ograniczona, dlatego zachęcają do szybkiego zakupu, aby mieć pewność udziału w tych wyjątkowych dniach festiwalowych.
Bilety możecie zakupić tutaj: https://castleparty.com/bilety.html

A cały line up imprezy możecie sprawdzić tutaj: Castle Party 2023. Znamy szczegółową rozpiskę imprezy

Live Rock ponownie jest patronem medialnym imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *