DAVE GROHL dołączył do GUNS N’ ROSES na scenie brytyjskiego festiwalu GLASTONBURY [WIDEO]

Dave Grohl dołączył do Guns N’ Roses na scenie w sobotę, 24 czerwca na festiwalu Glastonbury w Wielkiej Brytanii, by wykonać piosenkę zamykającą set zespołu, „Paradise City”.

Grohl, który pojawił się wcześniej w sobotę jako gość THE PRETENDERS, wcześniej zagrał koncert z FOO FIGHTERS w Glastonbury w piątek.

„Nigdy nie jest za dużo gitar” – powiedział Axl Rose, przedstawiając Grohla.

Odkąd Grohl pożyczył swój tron Axlowi po tym, jak frontman GN’R złamał nogę przed trasą koncertową zespołu, FOO FIGHTERS i GUNS N’ ROSES kilkakrotnie dzielili scenę, w tym na festiwalu BottleRock Music Festival w 2021 roku.

Grohl podobno pojechał pociągiem na nieoficjalny występ swojego zespołu w Glastonbury w piątek i pojawił się na zdjęciu opublikowanym przez oficjalne konto Great Western Railway na Twitterze, na którym pozuje ze strażnikiem pociągu.

Zdjęcie zostało opatrzone podpisem: „Nawet rockowa rodzina królewska wie, że nie ma lepszego sposobu na podróż do Glastonbury niż pociągiem! Nigdy nie wiadomo, kto się zakręci w naszych pociągach! #FooFighters #Glastonbury23 #TheChurnups”.

24-utworowy, ponad dwugodzinny set GUNS N’ ROSES na głównej scenie Pyramid w Glastonbury zawierał najnowsze single „Absurd” i „Hard Skool”.

W swojej recenzji występu GUNS N 'ROSES na Glastonbury, Independent nazwał to „najgorszym występem wszechczasów na Glastonbury” i nazwał Rose „fatalną wadą zespołu”. Recenzent, Mark Beaumont, napisał: „Rose sprawia, że ​​całość brzmi jak pastisz hard rocka z Muppet Show. To jego głos: stworzenie, które, gdybyś zabrał je do weterynarza, wróciłoby do domu w kartonowym pudełku. niejasne przybliżenia angielskich słów, jakby miał chroniczne zaparcia, przeskakuje między dolnym rejestrem, który przypomina zatkaną kosiarkę, a wyższym, który brzmi jak Barry Gibb cierpiąca matka wszystkich koturnów”.

Podczas występu FOO FIGHTERS w Glastonbury — gdzie występowali jako THE CHURN UPS — Grohl zadedykował ostatnią piosenkę, „Everlong”, nieżyjącemu już perkusiście zespołu, Taylorowi Hawkinsowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *