Gash Faith wystąpi przed Full of Hell i Primitive Man

Projekt Łukasza Lipskiego z Jadu to coś dla fanów oldschoolowej formy tego nurtu!

Gash Faith to metal w wydaniu industrialnym – korzenny, zanurzony w scenie dub/techno z przełomu lat 80. i 90. Jeśli ekstrema to dla was bardziej miarowe, mechaniczne tąpnięcia niż blasty, polecamy zapoznać się z ubiegłoroczną EP-ką “Shockwave”. Łukasza Lipskiego w solowej odsłonie zobaczycie przed Full of Hell i Primitive Man już 27 czerwca we Wrocławiu.

Bilety na koncert czekają na Was w Knock Out: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/full-of-hell-3

FULL OF HELL (USA) grindcore, death metal:

Full of Hell są dopiero w okolicach trzydziestki, ale prawie półtorej dekady doświadczenia zrobiło z nich ekspertów na poziomie starych wyjadaczy. Grupa z USA mniej więcej na “Trumpeting Ecstasy” w pełni ukształtowała własny niepodrabialny styl, będący osobliwą, a przede wszystkim maksymalnie rozedrganą hybrydą grindu, death metalu, harsh noise’u i noise rocka zarażonego wścieklizną. Jednocześnie nie jest to typowy zespół metalowy. Oprócz pełnych płyt bezproblemowo decydują się na kolaboracje, a w te wchodzą ze składami niecodziennymi – od post-industrialowego Health po sludge’owe Primitive Man. W wywiadzie dla naszego zina wokalista, Dylan Walker, podkreślał, że grają taką muzykę, jakiej sami chcieliby słuchać i dokładnie o to chodzi. Pupilkowie Relapse Records już dziś są jedną z najmocniejszych nazw w historii grindu.

Facebook: https://www.facebook.com/fullofhell

Instagram: https://www.instagram.com/fullofhell/

PRIMITIVE MAN (USA) sludge/doom metal:

Primitive Man to bardzo adekwatna nazwa dla tej kapeli, bo ich podparty noisem sludge metal nie jest po prostu ciężki. Ta muzyka emanuje tak osobliwym brudem i gniewem jednocześnie, że spokojnie można uznać ją za muzyczny ekwiwalent ciosu maczugą w skroń. Właśnie dzięki tej bezpośredniości i intensywności, których grupa w żaden sposób nie zmiękcza ani nie osładza, tercet z Colorado to jedna z najbardziej wyrazistych nazw z obrzeży współczesnego doom metalu. Tu dzieje się wiele, ale mimo wszystko polecamy stopniowo przebijać się przez kolejne warstwy generowanego hałasu, bo gdy już oswoicie się z tą dźwiękową magmą, przepadniecie w niej bez reszty. Pierwotny trans Primitive Man jest rzeczą absolutnie wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/primitivemandoom

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/primitivemandoom/

GASH FAITH (Polska) industrial metal:

Gash Faith, to według samego autora – ludzie i maszyny. Czy da się bardziej sugestywnie? Solowy projekt Łukasza Lipskiego (kojarzonego przede wszystkim z punkowego Jadu) odwzorowuje najjaśniejszy moment metalu podlanego industrialnym sosem, gdzie nie liczyła się ekstrawagancka elektronika i stadionowe refreny, a morderczy, zmechanizowany trans. Składniki, z których ulepiono “Demonastration” i “Shockwave” na pewno spodobają się więc fanom Godflesh czy nawet Lard, ale i fanom tanecznej sceny dub-techno. Dajcie się temu poturbować.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/gashfaith

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/gash_faith/

Zagrają:
FULL OF HELL (USA) grindcore, death metal
PRIMITIVE MAN (USA) sludge/doom metal
+
Gash Faith (Polska) industrial metal

Kiedy: 27 czerwca (wtorek) 2023
Gdzie: Wrocław @ Łącznik, ul. Tramwajowa 1-3
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:

SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie) https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/full-of-hell-3

eBILET: https://www.ebilet.pl/

Zapraszają
Knock Out Productions: https://www.knockoutprod.net/pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *