Heaven Shall Burn zatrzęsło Bloodstockową sceną! Zobacz galerię z ich koncertu

Zespół Heaven Shall Burn zatrząsł sceną na Bloodstock Open Air Festival w piątek. Mamy dla Was galerię zdjęć z ich koncertu w Catton Hall.

Niemiecki zespół Heaven Shall Burn poruszyło publicznością na swoim piątkowym koncercie na Bloodstock Open Air Festival. Niesamowita dawka energii i solidna porcja gitarowych riffów pobudziła do zabawy bloodstockowiczów niczym poranna kawa!

Heaven Shall Burn na Bloodstock Open Air Festival 2023

Panowie sprzedali nam niezłego, energetycznego kopa! Niemiecka grupa wykonująca mieszankę metalcore z melodyjnym death metalem rozniosła w piątek główną scenę! Ich koncerty to okazja do dobrej zabawy. Zespół ma na swoim koncie 8 solidnych albumów i wciąż poszerzają grono swoich fanów. Panowie zdecydowanie wiedzą, jak rozkręcić solidny młyn pod sceną!

Zobacz również galerię z koncertu Killswitch Engage na Bloodstock Festival 2023, które było piątkowym headlinerem na scenie głównej Bloodstock Festival.

Bloodstock Festival 2024

Chociaż tegoroczna edycja imprezy dopiero się zakończyła, mamy dla Was garść informacji o przyszłorocznym Bloodstocku, który odbędzie się w terminie 8-11.08.2024 w Catton Hall. Na scenie pojawią się między innymi:  Amon Amarth jako ekskluzywne show w UK. Architects, także ze swoim ekskluzywnym show. A ponadto pojawią się ClutchRotting ChristFlogging MollyMalevolenceUnleash The ArchersThe Night FlightSepticfleshGreen LungIgorrr, Korpiklaani, Infected Rain oraz Hellripper.

Aktualnie w sprzedaży są dostępne karnety weekendowe, VIP i Campervan. Znajdziecie je na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *