Killswitch Engage zagrało na Bloodstock Open Air Festival. Organizatorzy ogłosili zespoły, które pojawią się na imprezie w 2024

Dzień drugi Bloodstock Open Air zakończyli chłopaki z Killswitch Engage. Przed ich koncertem organizatorzy ogłosili pierwszą część wykonawców, którzy pojawią się na festiwalu w Catton Hall w przyszłym roku.

Drugi dzień na Bloodstock Open Air Festival upłyną pod znakiem ciężkich riffów, słonecznej pogody i setek radosnych fanów metalu. Jak co roku Catton Hall w hrabstwie Derbyshire w Anglii wypełniają solidne dźwięki gitarowe i tłumy spragnione muzycznych doznań. Bloodstock Open Air Festival jest jednym z tych miejsc, do których się wraca z przyjemnością. W tym roku redakcja Live Rock ma przyjemność być na miejscu i relacjonować dla Was to niezwykłe wydarzenie.

Drugi dzień Bloodstock Open Air Festival. Killswitch Engage jako headliner

Dziś nie brakowało muzycznych wrażeń. Mogliśmy podziwiać między innymi zespoły takie jak: Sacred Reich, Fit for an Autopsy, Heaven Shall Burn, In Flames, Bossk, Candlemass czy Gaerea. Nie zabrakło solidnego akcentu z Polski- Hate! Dziś przedstawiamy Wam galerię z koncertu headlinera- Killswitch Engage! Spokojnie, reszta zespołów pojawi się na naszym serwisie niebawem!

Killswitch Engage, czyli amerykanie grający metalcore w starym, dobrym stylu. Wkroczyli na scenę z niesamowitą energią! Szybko rozbujali towarzystwo mimo późnej pory. Panowie są niesamowicie żywiołowi. Ich kontakt z publiką i uśmiechy na twarzy utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to jeden z tych zespołów, które mają niesamowitą frajdę, będąc na scenie. Tego wieczoru mogliśmy usłyszeć najbardziej znane utwory z ich dyskografii.

Bloodstock Open Air 2024. Organizatorzy ogłosili pierwszych wykonawców

Jeszcze nie skończył się drugi dzień festiwalu, a organizatorzy już ogłosili garść zespołów, które pojawią się na przyszłorocznej edycji imprezy. Szykuje się naprawdę solidny zestaw! Jesteście ciekawi, kogo zobaczymy za rok? A więc zaczynamy wyliczankę!

Na pierwszy rzut lecą wikingowie z Amon Amarth jako ekskluzywne show w UK. Będzie to niedzielny headliner. Panowie z Architects, także ze swoim ekskluzywnym show zamkną główną scenę w sobotę. A ponadto pojawią się Clutch, Rotting Christ, Flogging Molly, Malevolence, Unleash The Archers, The Night Flight, Septicflesh, Green Lung, Igorrr, Korpiklaani, Infected Rain oraz Hellripper. Brzmi obiecująco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *